Rosjanin nie zapłacił grzywny, trafił do aresztu

  • 21 marca 2018, 1:40
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
Rosjanin nie zapłacił grzywny, trafił do aresztu fot. SG
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Braniewie zatrzymali dwóch poszukiwanych mieszkańców obwodu kaliningradzkiego. Mężczyźni nie opłacili zasądzonej kary grzywny. Jeden po opłaceniu zaległości ruszył dalej, a drugi trafił do aresztu.

W poniedziałek (19.03) na drogowym przejściu granicznym w Gronowie do odprawy na kierunku wjazdowym do Polski, stawił się obywatel Rosji. Funkcjonariusz Straży Granicznej w trakcie weryfikacji dokumentów tożsamości mężczyzny, uzyskał informację z dostępnych baz danych, że 49-latka poszukuje Sąd Rejonowy w Bartoszycach za nieopłaconą karę grzywny. Mężczyzna po uregulowaniu zaległości ruszył w dalszą podróż.

Dzień później (20.03), funkcjonariusze SG na tym samym przejściu zatrzymali 46-letniego Rosjanina, który stawił się do odprawy na wjazd do RP. Okazało się, że podróżny nie zapłacił kary grzywny i jest poszukiwany przez polski wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna nie skorzystał z możliwości uregulowania zasądzonej kwoty i trafił do aresztu. 

Informacja prasowa
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jack D
22.03.2018, 12:02
Jack D
A może SG pochwali się swoim (byłym) funkcjonariuszem który po alko przestawił latarnię na Bema. A redakcja też milczy czyżby jakaś zmowa?
Kto
21.03.2018, 17:41
Kto
A kogo to interesuje?
Mieszkaniec Braniewa
21.03.2018, 19:45
Mieszkaniec Braniewa
Z całą pewnością Redakcję, którą jakoś zupełnie nie interesuje to, że braniewska firma z branży automatyki po latach funkcjonowania w naszym mieście wychodzi od nas do Elbląga.