4 poszukiwanych listem gończym zatrzymanych w ciągu tygodnia

  • 31 marca 2018, 19:10
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
4 poszukiwanych listem gończym zatrzymanych w ciągu tygodnia fot. KPP w Braniewie
W ciągu tygodnia kryminalni z Braniewa zatrzymali 4 mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Do zatrzymań dochodziło nie tylko na terenie powiatu braniewskiego. Dzięki współpracy z funkcjonariuszami innych jednostek i terytorium Niemiec, funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanych na terenie Nowego Dworu Gdańskiego, Szczecina oraz Niemiec.

4 mężczyzn poszukiwanych listami gończymi wystawionymi przez Sąd Rejonowy w Braniewie policjanci wyłapywali sukcesywnie przez blisko tydzień. Każdy z nich przebywał w innym rejonie kraju,jeden poza granicami Polski. Pierwszy z nich został zatrzymany dzięki współdziałaniom z policją niemiecką. 26-letni mieszkaniec Braniewa poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania za przestępstwa przeciwko rodzinie. Aktualnie został już deportowany do Polski i odbywa karę pozbawienia wolności.

28-letni mieszkaniec Fromborka, zatrzymany na terenie powiatu braniewskiego, trafił do więzienia na 6 miesięcy. Po trzeciego poszukiwanego, 38-letniego mieszkańca Pieniężna, mającego również wyrok za przestępstwa wobec najbliższych członków rodziny, policjanci z Braniewa pojechali do Nowego Dworu Gdańskiego. Ostatni z poszukiwanych został zatrzymany dzięki współpracy naszych policjantów z funkcjonariuszami ze Szczecina. 20-letni braniewianin, poszukiwany za kradzież z włamaniem oraz groźby karalne trafił do aresztu śledczego na 1,5 roku.

Informacja prasowa
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.