Pobiegną ku czci św. Jana Pawła II. Trwają zapisy do Biegu Pamięci 2018

Pobiegną ku czci św. Jana Pawła II. Trwają zapisy do Biegu Pamięci 2018 fot. archiwum redakcji
2 kwietnia mija 13 lat od śmierci św.Jana Pawła II. Mieszkańcy powiatu braniewskiego jak co roku na sportowo uczczą pamięć papieża-Polaka. Już 7 kwietnia we Fromborku i Braniewie odbędzie się kolejny Bieg pamięci.

W tym roku organizatorzy przygotowali trzy trasy o różnej długości. O 13.30 rozpocznie się Bieg zespołowy ulicami Fromborka na dystansie 3 km. W tym samym czasie wystartują zawodnicy, którzy zdecydują się dodatkowo pokonać 10 km odcinek z Fromborka do Braniewa.

Główny bieg zostanie rozegrany w Braniewie. Około 16.30, po mszy w intencji dziękczynnej przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II za 100-lecie Niepodległości Polski, biegacze oraz miłośnicy nordic walking przemierzą 4 km trasę wiodącą ulicami miasta. Organizatorzy przygotowali również trasę dla najmłodszych. Indywidualny bieg dla dzieci zostanie rozegrany na dystansie 1 km. Meta będzie mieściła się w amfiteatrze miejskim. 

Zapisy na Bieg:

- formularz online dostępny na stronie Braniewskiego Centrum Kultury

- osobiście: w sekretariacie Braniewskiego Centrum Kultury (ul. Katedralna 9) oraz Miejskiego Ośrodka Sportu (ul. Moniuszki 9)

- osobiście: w Centrum Informacji Turystycznej we Fromborku (ul. Młynarska 5a)- wyłącznie zapisy na Bieg 3 km we Fromborku

Termin zapisów oraz opłata startowa:

Po 27 marca 2018 – 25 zł

13-23 marca 2018 – 15 zł (Trasa Frombork Bieg zespołowy)

W ramach opłaty startowej organizatorzy zapewniają pamiątkowy medal, numer startowy oraz ciepłe i zimne napoje. Za dodatkową opłatą w wysokości 20 zł można nabyć okolicznościową koszulkę Biegu Pamięci 2018.

Regulamin Biegu Pamięci 2018

Redakcja TVBraniewo24
Pobiegną ku czci św. Jana Pawła II. Trwają zapisy do Biegu Pamięci 2018
— Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń: