Stand-Up w klubie Metro. Mamy dla was wejściówki!

Stand-Up w klubie Metro. Mamy dla was wejściówki! fot. Organizator
W piątek 6 kwietnia w braniewskim klubie Metro wystąpią komicy z grupy Stand-up Warmia: Jakub Poczęty-Błażewicz oraz Arkadiusz Jaksa Jakszewicz. Mamy dla Was dwie bezpłatne wejściówki na to wydarzenie.

Impreza rozpocznie się o 20.00 

Jakub Poczęty-Błażewicz
Czujny człowiek, któremu nie umknie nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Ma za sobą występy w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central. 
Fot. https://www.facebook.com/FilipNieckowiakFotografia/

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz
złotowłosy, rudobrody komik z warmińskiego grodu Lidzbark. Miłośnik historii, zabawnych historii. NieDzielny rycerz. 90 kilogramowy leniwiec. W życiu czuje się, jak ryba w kosmosie. Zwinna postać o niezgrabnych ruchach i otwartym na oścież umyśle. Nie wiadomo co tam do głowy wleci, ale zostaje na porządne kilka minut. Obserwator cudzego życia, animator swojego. Lubi zapiekanki, cebulę i topory. Gada z ludźmi, zwierzętami i sobą. Element grupki Stand-up Warmia z Olsztyna.

Bilety
20 zł (dostępne w klubie i na stronie: https://www.kupbilecik.pl/impreza-24846-standup.warmia.braniewo.html)
25 zł (na bramce przed występem)

 

Mamy dla Was  dwie wejściówki

Jak je zdobyć? Wystarczy polubić post zamieszczony na naszym profilu oraz dodać komentarz o treści: "STAND UP w Metrze". Spośród wszystkich, biorących udział w zabawie wybierzemy dwie osoby, które otrzymają bilety. Zwycięzcy zostaną poinformowani w prywatnych wiadomościach na Facebooku. Konkurs trwa do jutra (6.04.2018) do godz. 15.00. 

Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

abc
05.04.2018, 22:15
abc
ale jazda w końcu coś odjazdowego w Braniewie