Andropauza 3 - mamy dla Was dwie bezpłatne wejściówki (rozstrzygnięcie)

Andropauza 3 - mamy dla Was dwie bezpłatne wejściówki (rozstrzygnięcie) fot. archiwum organizatora
To będzie wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! „Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować, to arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Spektakl zostanie wystawiony 22 maja o godz. 18.00 w Braniewskim Centrum Kultury. Mamy dla was dwie bezpłatne wejściówki.

Uniwersytet trzeciego wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek Komandos i Miernota, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Miernota reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez ministerstwo kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować.

Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego Barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje. Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:” jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”

 

  • Termin: 22 maja 2018 r.
  • Miejsce: Sala widowiskowa Braniewskiego Centrum Kultury
  • Bilety: w cenie 65.00 zł do nabycia w BCK 55 620 82 00

 

Mamy dla Was dwie bezpłatne wejściówki. Zobacz jak je zdobyć.

  1. Polub i udostępnij na swoim profilu na Facebooku post dotyczący tego artykułu (post musi być ustawiony jako publiczny, w przeciwnym razie nie będziemy mogli go zobaczyć).
  2. W komentarzu pod naszym postem na Facebooku odpowiedz na pytanie: Kto i na podstawie czyjego pomysłu napisał sztukę  "Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować".

Zwycięzców wybierzemy spośród osób, które wykonają zadanie do soboty 5 maja do godz. 23.00.

 

Rozstrzygnięcie konkursu!

Rozstrzygamy konkurs, w którym do wygrania były dwie bezpłatne wejściówki na spektakl "Andropauza3 - czyli jak zyć i nie zwariować".

Z przyjemnościa informujemy, że bilety otrzymują dwie panie: Magdalena Smaga i Anna Marciniak. Laureatkom gratulujemy i życzymy udanego wieczoru. Pozostałym dziękujemy za udział w zabawie i zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz profilu na FB (niebawem kolejne konkursy).

Przypominamy również, że spektakl "Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować" będzie można zobaczyć już 22 maja o godz. 18.00 w Braniewskim Centrum Kultury.

Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (2)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.