Kto jest faworytem w zbliżających się MS u bukmacherów?

Polscy bukmacherzy określili już swoich faworytów podczas tegorocznych piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Ponownie za najlepsze uznawane są reprezentacje krajów z Ameryki Południowej oraz Europy. Pośród faworytów wymienia się przede wszystkim Niemcy, Francję, Hiszpanię, Brazylię oraz Argentynę, a także aktualnych mistrzów Europy, czyli Portugalię. Typowanie jakiegokolwiek innego zespołu jest obecnie dość trudne, co potwierdzają również selekcjonerzy oraz sportowcy.

Bukmacher i mistrzostwa świata - tegoroczni faworyci

Według firmy STS, największe szanse na zwycięstwo w tegorocznym mundialu ma reprezentacja Niemiec, prowadzona od lat przez Joachima Loewa. Duże szanse mają również Brazylijczycy, których selekcjonerem jest Tite, niegdyś słynny pomocnik. Za każdą postawioną na którąś z tych ekip złotówkę, można w przypadku ich wygranej zarobić 5,50 zł. Od każdej postawionej kwoty odliczany jest podatek od gier, który obecnie wynosi 12%. W gronie faworytów STS wymienia również Francję, dowodzoną przez Didiera Deschampsa, mistrza świata z 1998 roku oraz mistrza Europy z 2000 roku. W ich przypadku kurs wynosi 7,00. Szansę na zwycięstwo ma ponadto kadra Hiszpanii z kursem 8,5, prowadzona przez Julena Lopetegui.

Szanse reprezentacji Polski na mundialu w Rosji 2018

Od momentu przejęcia sterów przez trenera Adama Nawałkę, reprezentacja Polski może się pochwalić ciągłym wzrostem jakościowym. Niektórzy bukmacherzy mają jednak wątpliwości, czy obecny skład jest mocniejszy od tego grającego dwa lata temu w ćwierćfinałach Euro. Piotr Zieliński uczynił spore postępy, jednak na kilka miesięcy przed rozpoczęciem zmagań kontuzjowani pozostają Łukasz Piszczek oraz Arkadiusz Milik. Może to znacząco zaważyć na dyspozycyjności drużyny podczas rozgrywek. W składzie pozostają na szczęście Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak oraz Kamil Gilka. Wciąż pod znakiem zapytania pozostaje jednak aktualna forma pozostałych zawodników, którzy grali na ostatnim dużym turnieju. 
Według większości operatorów, podopieczni Adama Nawałki mają szansę wyjść z grupy na mundialu. W takiej sytuacji Polacy najprawdopodobniej jednak odpadną w jednej ósmej finału. Kurs na pierwszą opcję wynosi 2,5, a na drugą 2,6 za każdą złotówkę.

Zakłady wzajemne na trenerów piłkarskich

Firmy bukmacherskie oferują zakłady wzajemne, które dotyczą wyłącznie trenerów piłkarskich. Zakład udostępniony przez Toto pozwala na przykład na typowanie, czy Adam Nawałka nadal będzie sprawował funkcję trenera reprezentacji Polski pod koniec 2018 roku. Opcja na tak posiada kurs 1,55, a na nie - 2,30. Zakłady te pozwalają także obstawić, czy do końca 2018 roku Polak zostanie pierwszym trenerem którejkolwiek drużyny należącej do Premier League, 1. Bundesligi, La Ligi, Ligue 1 lub Serie. Kurs na tak wynosi 1,01, a na nie - 11,00. Podczas zabawy warto jednak pamiętać, aby zachować bezpieczeństwo. Warto korzystać jedynie ze sprawdzonych oraz legalnych bukmacherów internetowych ( https://bukmacher-legalny.pl/legalni-bukmacherzy/ ), którzy uzyskali licencję od Ministerstwa Finansów. Więcej na: https://topbukmacher.com

Należy pamiętać, że zakłady bukmacherskie są formą hazardu i wiążą się z ryzykiem utraty środków pieniężnych.

 

Artykuł partnera
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.