Nocna awantura przed hotelem. Pijani mężczyźni powybijali szyby

Nocna awantura przed hotelem. Pijani mężczyźni powybijali szyby fot. monitoring hotelu
Wystraszeni goście, powybijane szyby i interwencja policji - to skutki awantury do jakiej doszło przed jednym z braniewskich hoteli. Całe zajście zarejestrowały kamery hotelowego monitoringu.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na ul.Gdańskiej w Braniewie. Jak wynika z relacji obsługi hotelu, chwilę po północy przed wejściem do budynku doszło do sprzeczki pomiędzy gośćmi hotelowymi, a grupą mężczyzn. Po kilku minutach, wymiana zdań przerodziła się w awanturę, a jej uczestnicy przeszli do rękoczynów. Wówczas zareagowała recepcjonistka. Kobieta, chcąc zapobiec dalszej eskalacji konfliktu, poprosiła gości o wejście do hotelu, a następnie zamknęła drzwi.

Sytuacja spotęgowała złość i agresję stojących na zewnątrz mężczyzn, którzy siłą próbowali sforsować drzwi i wejść do budynku.

- W tym momencie myślałam, że już będzie cisza. Towarzystwo się rozejdzie, goście pójdą spać, a panowie pójdą sobie "w miasto" - mówi recepcjonistka hotelu. - Niestety, całe zamieszanie dopiero się zaczęło. Mężczyźni zaczęli szarpać i kopać w drzwi. Jeden z nich wybił szybę - relacjonuje kobieta.

 

Recepcjonistka powiadomiła policję, jednak zanim patrol dotarł na miejsce mężczyźni wrócili i ponownie próbowali wejść do hotelu wybijając przy tym kolejną szybę. Odpuścili kiedy zauważyli przejeżdżający w pobliżu radiowóz. 

- W trakcie interwencji, policjanci dostrzegli jednego ze sprawców. Pijany 27-latek został zatrzymany, a następnie osadzony w policyjnej celi. Tej samej nocy do komendy zgłosił się drugi z podejrzanych, 24-latek, który także został zatrzymany przez funkcjonariuszy - informuje sierż. szt. Jolanta Sorkowicz z KPP w Braniewie.

Po wytrzeźwieniu kryminalni przedstawili dwóm podejrzanym zarzut zniszczenia mienia. Mężczyźni nie kwestionowali swojej winy. Teraz za popełnione przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Redakcja TVBraniewo24
Nocna awantura przed hotelem. Pijani mężczyźni powybijali szyby
— Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dżerry
17.06.2018, 10:49
Dżerry
Mało mnie obchodzi o co chodziło jebnym i drugim ale za te szyby i brak szacunku powinni pielić kwiaty na głównym skrzyżowaniu cały tydzień żeby wszyscy widzieli buraków.
Ryba
27.05.2018, 8:36
Ryba
Widać , że bydło. Odmóżdzone , nie przystosowane do życia w spoleczeństwie bydło. Ot , ma piąstki , to wymachuje , bo mózgu nie używa troglodyta , jeden z drugim...
Ewar
25.05.2018, 7:55
Ewar
Braniewska patola w akcji ...Zenada . Mowa ciala tych bydlaków , pokazuje kim są .
Brawo
20.05.2018, 17:16
Brawo
Brawo to właśnie pokazuje jak prosto można sterować opinia publiczna pokazywanie pół prawy z z wyciętymi urywkami filmików. Po samych zdjęciach widać odrazu że mają za zadanie pokazać kogoś w jak najgorszym świetle człowiek inteligentny odrazu zrozumie że coś jest nie tak
Eh
20.05.2018, 21:18
Eh
Koleś wiesz co jest nie tak ? Te osoby co jak małpy skaczą. Nie widząc tej sytuacji a wiedząc kto to jest można się domyśleć kto ma problem i szuka atrakcji na miescoe
Brawo
20.05.2018, 23:02
Brawo
Jak możesz stwierdzić po urywkach filmu o co tam chodziło? Śmiech z ludzi którzy uważają się za mądrych skoro wypowiadają się na temat o którym nic nie wiedza to tak jak na klikne lubię to bo mój kolega to lubi prawda może być zupełnie inna i każdy z nas może paść ofiarą internetowej prowokacji
Eh
20.05.2018, 9:39
Eh
Dzieci . Dosłownie dzieci a nawet gorzej ... Adhd ? Zachowanie jak rozwydrzone dziecko które nie dostało cukierka tupie nogami rękoma macha jak małpa .. a niby jest w bwo zakaz cyrków ze zwierzętami ...
przemo
17.05.2018, 1:55
przemo
jestem sławny ;)
Ryba
27.05.2018, 8:31
Ryba
I głupi:)
Szuki
17.05.2018, 20:22
Szuki
Osobiście uważam. Ze to. Wstyd a nie sława parowa się. Podszywa można usunąć komentarz burchla??
haha
17.05.2018, 0:32
haha
szu szu z angli przyjechał i pach jak szybciutko zwinęli :D
Młody
17.05.2018, 0:00
Młody
Szanowni komentujący uprzedzam was że tu nie jesteście anonimowi jeżeli w dalszym ciągu pojawią się obraźliwe treści i stalking zostanie zgłoszone to na policję. Redakcję proszę o panowanie nad treścią i nie dopuszczanie do nienawiści na portalu.
Pel
16.05.2018, 13:57
Pel
Oczym mamy gadać na kamerze widać kto wybił szybe niech buli za swojiom głupote!!!
Analfabeta
20.05.2018, 11:07
Analfabeta
Swojiom hahaha byłeś kiedyś w szkole
Kaktus
21.05.2018, 0:34
Kaktus
Hahaha to właśnie inteligentna strona miasta tak jak poniżej hahaha
Silver
16.05.2018, 1:13
Silver
Ci którym podobało się zachowanie tego 27-letniego oraz 24-letniego braniewianina widocznie pochodzą z ich otoczenia lub mają tak samo pier... czerep. Na nagraniu mamy tylko obraz bez dźwięku więc nie wiadomo co ten gamon tam wygadywał w kierunku obcokrajowców. Jeżeli komuś podobało się owe zachowanie braniewianina więc pewnie takie samo myślenie ma o pobitych polakach w ANGLII. Zarówno tu jak i w Anglii młody atakuje obcokrajowców. Teraz na miejscu właściciela hotelu złożyłbym sprawę do sądu o odszkodowanie za niszczone mienia oraz reputacji hotelu.
Obserwator
15.05.2018, 17:25
Obserwator
Prosze o caly filmik z gośćmi hotelowymi włącznie a nie tylko urywki? Czemu tuszujecie prawde reporterzy?
Braniewooo
15.05.2018, 16:15
Braniewooo
Ten strzał leciał z pretkascia światła szkoda ze to nie weszło
Braniewianin.
15.05.2018, 13:54
Braniewianin.
Apel do wszystkich agresywnych ludzi którzy chcą wszczynać burdy na mieście zanim zaczniecie musicie sie upewnic że jesteście gośćmi hotelowymi bo jak widac takowym uchodzi wszystko plazem. Domniemam ze panowie grzecznie wracali do swoich swierzo poslanych łóżek a agresorzy wyskoczyli z za krzaka i zaczeli ich atakowac, na załączonym filmie swietnie widac ze to nie byl atak a raczej bójka w ktorej definitywnie biorą tzn. "Swieci goscie hotelowi" szkoda ze Pani recepcjonistka dostala rykoszetem reakcji na prowokacje "Gosci hotelowych " ktorzy postanowili wycofac sie z sytuacji ktorej bylo prowokatorami. Z relacji przechodniów ktorzy mieli okazję się spotkac z rzekomymi "grzecznymi gośćmi hotelu" wychodzi że ich spacer po miescie raczej nie należał do najbardziej przyjemnych a zamiast swierzego powietrza szukali raczej swierzych sparing partnerow. Jak to mama mowila ? Trafila kosa na kamień tylko dlaczego dla kamjenia teraz grozi 5 lat wiezienia ? Czy to zalwzy od twardosci ? Moze powinnien pozwolic sie ponizac goscią hotelowym, spacerującym spokojnie po ulicach Braniewa. # gosciehotelowi moga wszyetko
Stary
15.05.2018, 16:38
Stary
Kolego co do twoich doniesień to nie byli tak a mój znajomy to widział dobrze i jeden z tych prowokatorów z hotelu jest Niemcem który nawet nie rozumie po polsku a także akcja była taka ze to ci co „uciekli” do hotelu wygrali gdyż jak wiadomo byli oni 2 a ich było 2 lub 3 razy więcej to nie dziw się ze się schowali bo ty już dawno byś siedział wystraszony i tak szanuje za postawę ze jeden z tych gości się bronił
Obserwator
15.05.2018, 17:24
Obserwator
Wiec dlaczego Niemiec gość hotelowy wykonał pierwszy cios i rozpoczął bójkę? Kto widzial od poczatku ten wie, gratuluje podejścia, pozniej sie bronił uciekł do hotelu? Chwała Niemcom i gościom hotelowym. Hahaha
Xddddddd
15.05.2018, 13:48
Xddddddd
Dostali w pizde zobaczyli,ze kamera nagrywa to stali i wymachiwali suchymi łapkami przed hotelem niezłe parcie na szkło szkoda ze jak każdy z nich poleciał jak kawka na glebę to nie podeszli pod kamerę
Xxxx
15.05.2018, 16:07
Xxxx
Nikt z nich nie popatrzył się w stronę kamery to skąd mogli wiedzieć że tam jest jak widać to o i uciekli od nich do hotelu anie na odwrót
Jony
17.05.2018, 0:04
Jony
Za nimi jescze 2 i przed koło Cinema tam wiecznie burdy.
Major
15.05.2018, 10:27
Major
Ja chciałem powiedzieć, ogółem, całe te, że na mieście, że w Białym, tym, yyy stoku to się takie rzeczy ogółem teraz dzieją, i ja nawet na miasto wyjść nie moge, bo jakieś ludzie agresywni się ugółem drą te mordy.
A
16.05.2018, 13:53
A
Bo to patologia Braniewska
B
21.05.2018, 0:24
B
Lepsza patologia niż twoja cwelownia
XD
15.05.2018, 9:38
XD
Bardzo dziękuję w imieniu całego miasta za porządek na ulicach w końcu nie będę bał się wyjść po północy
Xpek
15.05.2018, 1:36
Xpek
Dla policji jak zwykle się nie śpieszy
xyz
15.05.2018, 0:12
xyz
Typowa nudząca się młodzież w tym mieście :).
Kryminogenny
14.05.2018, 23:51
Kryminogenny
Znasz ich? To po co wypowiadasz swoją opinię ogólnie? Napewno jesteś swiniakiem z pryszczami na twarzy i włosami na smalec i aktualnie siedzisz pod komputerem ;>
Bwo
15.05.2018, 11:55
Bwo
Akurat tak się składa że wiem kto to . Z resztą takie ameby wyróżniają się z otoczenia
2137
15.05.2018, 10:25
2137
A jak to jest siedzieć pod komputerem? Weź rozwiń tę myśl bardziej szczegółowo. Taki kozaczek jesteś, a na Udręka 13 to być padł od razu.
Kryminogenny#2
16.05.2018, 10:33
Kryminogenny#2
no widac jakim jesteś niedorozwojem ;D a pasć to ty mozesz
KryminogennySeba
15.05.2018, 10:02
KryminogennySeba
„Nie znasz ich to po co się wypowiadasz?” i wjazd o świniaku z pryszczami. Współczuje Koledze tak mało konstruktywnych argumentów. Swoją drogą ciekawa wizja czarno białego świata. Albo się bawisz i bez koszulki wymachujesz łapami w nocy na mieście albo jesteś nerdem przy komputerze, bo przecież nie można się bawić jak cywilizowany człowiek prawda? W sumie z dwojga złego wolę być tym nerdem (bo świniakiem raczej się nie nazwę) niż papierowym samcem alfa przyklaskującym uszami w rytm „kur..”, „Zaj.. mu”. Delikatnie mówiąc widzę że Kolega ma czoło niezmącone myślą.
Kkk
15.05.2018, 0:46
Kkk
Hmm? Tak więc trzeba znać człowieka, aby stwierdzić, że zachowanie było co najmniej nieludzkie? Jak można tak narażać ludzi na niebezpieczeństwo, pamiętajmy jeszcze o innych przechodniach i gościach hotelowych, a zwłaszcza kobietę, która pracuje w recepcji??? Nikt nie pomyślał, że przy czterech agresywnych mężczyznach nie ma najmniejszych szans na obronę? Narażona była na duże niebezpieczeństwo i wyzwiska, a co za tym idzie- na poniżenie. Żadna kobieta nie chciałaby zostać tak potraktowana i żaden mężczyzna nie chciałby, aby jego kobietę spotkało coś podobnego. Dlatego trochę empatii i nie brońmy takich ludzi, bo nie wiesz, czy w sklepie przy kasie nikt Cię tak nie potraktuje ;) to jak ktoś wygląda i czy siedzi przed komputerem, czy z nosem w telefonie jest mało istotne. Bardziej istotne jest to, co napisał. Warto wiedzieć na kogo uważać.
Bwo
14.05.2018, 23:16
Bwo
Banda ćpunów i ameb umysłowych . Nie wiem po co zasłaniać ich twarze . Niech mieszkańcy wiedzą na kogo uważać .
Ulowo
21.05.2018, 0:44
Ulowo
Szkoda ze braknie ci odwagi przedstawić się imieniem i nazwiskiem hahaha