Nocna awantura przed hotelem. Pijani mężczyźni powybijali szyby

Nocna awantura przed hotelem. Pijani mężczyźni powybijali szyby fot. monitoring hotelu
Wystraszeni goście, powybijane szyby i interwencja policji - to skutki awantury do jakiej doszło przed jednym z braniewskich hoteli. Całe zajście zarejestrowały kamery hotelowego monitoringu.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na ul.Gdańskiej w Braniewie. Jak wynika z relacji obsługi hotelu, chwilę po północy przed wejściem do budynku doszło do sprzeczki pomiędzy gośćmi hotelowymi, a grupą mężczyzn. Po kilku minutach, wymiana zdań przerodziła się w awanturę, a jej uczestnicy przeszli do rękoczynów. Wówczas zareagowała recepcjonistka. Kobieta, chcąc zapobiec dalszej eskalacji konfliktu, poprosiła gości o wejście do hotelu, a następnie zamknęła drzwi.

Sytuacja spotęgowała złość i agresję stojących na zewnątrz mężczyzn, którzy siłą próbowali sforsować drzwi i wejść do budynku.

- W tym momencie myślałam, że już będzie cisza. Towarzystwo się rozejdzie, goście pójdą spać, a panowie pójdą sobie "w miasto" - mówi recepcjonistka hotelu. - Niestety, całe zamieszanie dopiero się zaczęło. Mężczyźni zaczęli szarpać i kopać w drzwi. Jeden z nich wybił szybę - relacjonuje kobieta.

 

Recepcjonistka powiadomiła policję, jednak zanim patrol dotarł na miejsce mężczyźni wrócili i ponownie próbowali wejść do hotelu wybijając przy tym kolejną szybę. Odpuścili kiedy zauważyli przejeżdżający w pobliżu radiowóz. 

- W trakcie interwencji, policjanci dostrzegli jednego ze sprawców. Pijany 27-latek został zatrzymany, a następnie osadzony w policyjnej celi. Tej samej nocy do komendy zgłosił się drugi z podejrzanych, 24-latek, który także został zatrzymany przez funkcjonariuszy - informuje sierż. szt. Jolanta Sorkowicz z KPP w Braniewie.

Po wytrzeźwieniu kryminalni przedstawili dwóm podejrzanym zarzut zniszczenia mienia. Mężczyźni nie kwestionowali swojej winy. Teraz za popełnione przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Redakcja TVBraniewo24
Nocna awantura przed hotelem. Pijani mężczyźni powybijali szyby
— Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dżerry
17.06.2018, 10:49
Dżerry
Mało mnie obchodzi o co chodziło jebnym i drugim ale za te szyby i brak szacunku powinni pielić kwiaty na głównym skrzyżowaniu cały tydzień żeby wszyscy widzieli buraków.
Ryba
27.05.2018, 8:36
Ryba
Widać , że bydło. Odmóżdzone , nie przystosowane do życia w spoleczeństwie bydło. Ot , ma piąstki , to wymachuje , bo mózgu nie używa troglodyta , jeden z drugim...
Ewar
25.05.2018, 7:55
Ewar
Braniewska patola w akcji ...Zenada . Mowa ciala tych bydlaków , pokazuje kim są .
Brawo
20.05.2018, 17:16
Brawo
Brawo to właśnie pokazuje jak prosto można sterować opinia publiczna pokazywanie pół prawy z z wyciętymi urywkami filmików. Po samych zdjęciach widać odrazu że mają za zadanie pokazać kogoś w jak najgorszym świetle człowiek inteligentny odrazu zrozumie że coś jest nie tak
Eh
20.05.2018, 21:18
Eh
Koleś wiesz co jest nie tak ? Te osoby co jak małpy skaczą. Nie widząc tej sytuacji a wiedząc kto to jest można się domyśleć kto ma problem i szuka atrakcji na miescoe
Brawo
20.05.2018, 23:02
Brawo
Jak możesz stwierdzić po urywkach filmu o co tam chodziło? Śmiech z ludzi którzy uważają się za mądrych skoro wypowiadają się na temat o którym nic nie wiedza to tak jak na klikne lubię to bo mój kolega to lubi prawda może być zupełnie inna i każdy z nas może paść ofiarą internetowej prowokacji
Eh
20.05.2018, 9:39
Eh
Dzieci . Dosłownie dzieci a nawet gorzej ... Adhd ? Zachowanie jak rozwydrzone dziecko które nie dostało cukierka tupie nogami rękoma macha jak małpa .. a niby jest w bwo zakaz cyrków ze zwierzętami ...
przemo
17.05.2018, 1:55
przemo
jestem sławny ;)
Ryba
27.05.2018, 8:31
Ryba
I głupi:)
Szuki
17.05.2018, 20:22
Szuki
Osobiście uważam. Ze to. Wstyd a nie sława parowa się. Podszywa można usunąć komentarz burchla??
haha
17.05.2018, 0:32
haha
szu szu z angli przyjechał i pach jak szybciutko zwinęli :D
Młody
17.05.2018, 0:00
Młody
Szanowni komentujący uprzedzam was że tu nie jesteście anonimowi jeżeli w dalszym ciągu pojawią się obraźliwe treści i stalking zostanie zgłoszone to na policję. Redakcję proszę o panowanie nad treścią i nie dopuszczanie do nienawiści na portalu.
Pel
16.05.2018, 13:57
Pel
Oczym mamy gadać na kamerze widać kto wybił szybe niech buli za swojiom głupote!!!
Analfabeta
20.05.2018, 11:07
Analfabeta
Swojiom hahaha byłeś kiedyś w szkole
Kaktus
21.05.2018, 0:34
Kaktus
Hahaha to właśnie inteligentna strona miasta tak jak poniżej hahaha
Silver
16.05.2018, 1:13
Silver
Ci którym podobało się zachowanie tego 27-letniego oraz 24-letniego braniewianina widocznie pochodzą z ich otoczenia lub mają tak samo pier... czerep. Na nagraniu mamy tylko obraz bez dźwięku więc nie wiadomo co ten gamon tam wygadywał w kierunku obcokrajowców. Jeżeli komuś podobało się owe zachowanie braniewianina więc pewnie takie samo myślenie ma o pobitych polakach w ANGLII. Zarówno tu jak i w Anglii młody atakuje obcokrajowców. Teraz na miejscu właściciela hotelu złożyłbym sprawę do sądu o odszkodowanie za niszczone mienia oraz reputacji hotelu.

Korzystaj ze strzałek na klawiaturze aby zmienić stronę.