Andropauza 3. Zostały ostatnie wolne miejsca

Andropauza 3. Zostały ostatnie wolne miejsca fot. archiwum organizatora
To będzie wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! „Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować, to arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce!

Uniwersytet trzeciego wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek Komandos i Miernota, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Miernota reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez ministerstwo kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować.

Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego Barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje. Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:” jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”

 

  • Termin: 22 maja 2018 r.
  • Miejsce: Sala widowiskowa Braniewskiego Centrum Kultury
  • Bilety: w cenie 65.00 zł do nabycia na www.kupbilecik.pl oraz w Braniewskim Centrum Kultury 55 620 82 00

Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.