II Braniewski bieg o tytuł Małego Twardziela. Ruszyły zapisy

Ruszyły zapisy do drugiej edycji biegowej zabawy dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. W niedzielę 17 czerwca dzieci po raz kolejny powalczą o tytuł Braniewskiego Małego Twardziela.

Impreza, podobnie jak w roku ubiegłym, odbędzie się na terenie parku Miejskiego Ośrodka Sportu przy ul. Moniuszki w Braniewie. Zawody dedykowane są dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat (włącznie). Mali twardziele będą mieli do pokonania blisko 1,5 km trasę naszpikowaną licznymi przeszkodami. Nie zabraknie slalomu z oponami, sznurkowego labiryntu, kładek i równoważni. Będzie można bezkarnie utaplać się w błocie, i ochłodzić zimną wodą z kurtyny. Jedną z nowych atrakcji, która pojawi się na trasie będzie bojowy wóz piechoty. Będzie również sporo innych ciekawych przeszkód, które organizatorzy chcą utrzymać w tajemnicy.

 

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz dokonanie opłaty startowej w wysokości 25 zł. Termin zgłoszeń upływa 10 czerwca. W ramach wpisowego każdy uczestnik otrzyma koszulkę i ciepły posiłek. Natomiast wszyscy, którzy ukończą II Bieg Małego Twardziela dodatkowo otrzymają medal.

Organizatorem zawodów jest Miejski Ośrodek Sportu oraz Stowarzyszenie sportowe Rim Tim Team.

Zapisy MOS Zatoka ul. Moniuszki 9

Tel. 55 644 41 00

Redakcja TVBraniewo24
Ruszyły zapisy do II Braniewskiego Biegu Małego Twardziela
— Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (6)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.