Noc Świętojańska w amfiteatrze. Magiczne widowisko oczarowało publiczność

Noc Świętojańska w amfiteatrze. Magiczne widowisko oczarowało publiczność fot. redakcja
Inscenizacja obrzędów Nocy Świętojańskiej, to jedno z najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Braniewie. Co roku nauczycie i uczniowie z braniewskich szkół i przedszkoli przygotowują magiczne widowisko, które następnie prezentują w amfiteatrze miejskim. Tegoroczna inscenizacja odbyła się w czwartkowy wieczór 14 czerwca i podobnie jak w ubiegłym roku przyciągnęła tłumy widzów.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo oraz bogatej galerii zdjęć.

Redakcja TVBraniewo24
Noc Świętojańska w amfiteatrze. Magiczne widowisko oczarowało publiczność
— Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (153)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marek57r
16.07.2018, 19:26
marek57r
nie noc świętojaska tylko noc kupały tak jest po polsku
mama wystepujacych dziewczynek
17.06.2018, 23:31
mama wystepujacych dziewczynek
Porownywanie do szkoky nr 6 to tylko przyzwyczajenie ze zawsze byla pani Danusia te dzieci sie napracowaly przedszkola i inne szkoly amfiteatr byl jeszcze piekniej ozdobiony szcxegolnie scena a ze bylo inaczej czy wiecznie musi byc tak samo bylo slicznie a kazdemu nie dogodzisz ciekawe czy po narzekaniach i obraźaniach za rok wogole bedzie jakakolwiek noc świetojanska brawa dla wszystkich za te piekne przedstawienie 14.06.2018
byłam,widziałam,podziwiałam i biłam brawo.
18.06.2018, 15:26
byłam,widziałam,podziwiałam i biłam brawo.
Obejrzałam na YouTube wiele występów z tytułu "Noc Kubały" i wiem,ile trzeba mieć tzw.weny,aby zorganizować inaczej jak poprzednie lata,bo scena historii Kubały jest taka sama.Dzieci włożyły wiele pracy,aby nam umilić ten wieczór.Nie mogłam nacieszyć się widokiem występu dzieci z Przedszkola Nr 2,ale i pozostałym placówkom(dzieciom) składam niski ukłon za fajne spotkanie.Pani Danusia wraz ze swoimi koleżankami zainicjowała tą imprezę i fajnie,ale jak widać po tym występie mamy wiele nauczycieli,rodziców bardzo zaangażowanych i dobrze,że dano im szansę na pokazanie swojego talentu organizacyjnego.To łączy grono w trudnej sytuacji szkolnej.Każdy rok "nocy świętojańskiej"pozostanie w pamięci widzów ( bo tylko jestem widzem) jako przyjemne spotkanie i nie ważne czy przygotuje to Pani Danusia czy Pani Marysia,czy inna Pani dla nas...starszego pokolenia...zawsze będzie to uroczy występ kochanych dzieci.I myślę,że impreza ta będzie co roku,nawet jeśli mieliby uczniowie tylko chodzić.A na marginesie..ale mamy Burmistrz..nie sztywniaka pod krawatem...ale tańczącą na scenie..uśmiechnęłam się do tego grona słodko...hihi. Proszę Pani..proszę nie brać pod uwagę tych złośliwości.Posłużę się sceną z filmu "Piotruś Pan",gdy Piotruś miał możliwość zabić okrutnego pirata Haka..a podszedł do niego gruby,w obdartym ubraniu chłopiec i powiedział:"Piotrusiu...nie rusz,on jest niegrzeczny,bo chyba miał złą mamę lub jej nie miał i się złości".Pozdrawiam wszystkie mamy dzieci występujących w przepięknym przedstawieniu.
Ktoś
17.06.2018, 22:11
Ktoś
Nie prawda ,że było to samo pokazały się też nowe tance.brawo dla nauczycieli kto nie organizuje nie wie ile pracy trzeba włożyć w takie przygotowania
b.s.
17.06.2018, 17:17
b.s.
Na uroczystościach szkolnych dzieci z pamięci mówią przygotowany tekst, czy pani z BCK miała za mało czasu by się przygotować, nie czytać z kartki i choć trochę bardziej wczuć się w rolę?
NOnieźle
17.06.2018, 11:06
NOnieźle
Nie ma to jak ukraść komuś pomysł i pominąć autora przedstawienia.
Rusałka
17.06.2018, 9:21
Rusałka
Trafne tylko w tym sensie,że nic nie wniosła a powieliła.Czy w Braniewie jest tak,że nowi dyrektorzy robią to co nakaże im pani mówiąca do pustej widowni, nie mają swojego zdania bo nie mogli by być dyrektorami?Są dyrektorami za posłuszeństwo tej mówiącej do pustej widowni?
Do widz
17.06.2018, 9:15
Do widz
Trafne spostrzeżenie...i jak najbardziej prawdziwe.
Widz
17.06.2018, 0:31
Widz
Co by się nie zrobiło w naszym mieście zewsząd krytyka. Może i p. Danuta zapoczątkowała to i szacunek ale z jakiś powodów jej nie ma. Fajnie ze ktoś to dalej pociągnął i pozwolił by było to nasza tradycja. Czemu w was tyle niechęci i pretensji o wszystko? Było pięknie, magicznie jak co roku i oby to trwało na przekór tym dziwnym ludziom. Brawa dla wszystkich, spektakl godny uwagi. A wiecznie niezadowoleni zgredzi niech zostają w domu i oglądają powtórki kretyńskich seriali w tv. Brawo dzieci brawo nauczyciele!
braniewianin
16.06.2018, 20:30
braniewianin
A czym się zasłużyła p matczuk z BCK,chyba swoim wywyższaniem się ponad wszyskich i swoim mniemaniem .
oglądający
16.06.2018, 9:56
oglądający
tegoroczne tłumy w trakcie imprezy gdzieś się rozeszły, słowa kończące p. Burmistrz były skierowane niemal do pustej widowni, nie porównujmy tego co widzieliśmy do poprzednich lat, tam naprawdę ktoś popracował, a o tym kimś wspominają tylko komentujący, pani Danusia to potrafi :)