Tak w niedzielę wspieraliśmy naszych w Braniewskiej Strefie Kibica

Reprezentacja Polski przegrała w drugim meczu na Mistrzostwach Świata w Rosji z Kolumbią 0:3. Porażka w Kazaniu przekreśliła szanse Biało-Czerwonych na wyjście z grupy. Zobaczcie jak kibicowali reprezentacji Polski braniewianie zgromadzeni w strefie kibica w amfiteatrze miejskim.

W niedzielny wieczór w Braniewskiej Strefie Kibica utworzonej w amfiteatrze miejskim,  kilkaset osób wspólnie dopingowało Polską reprezentację, rozgrywającą swój drugi mecz na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Tłumów nie było jak, to miało miejsce podczas pierwszego spotkania, ale dopingu i emocji nie brakowało. Po przegranej z Senegalem większość kibiców miała nadzieję, że ze starcia z Kolumbią Biało-Czerwoni wyjdą zwycięsko.

Niestety radość kibiców przycichła, a optymizm  wygasł w 40 minucie spotkania, po pierwszej straconej bramce. Już w czasie przerwy, część kibiców rozeszła się do domów. Do końca spotkania wytrwało kilkadziesiąt osób. Ostatecznie Polska reprezentacja przegrała mecz z Kolumbią 0:3.

Ostatni mecz na Mundialu zagramy w czwartek (28.6, o godzinie 16:00) z Japonią i będzie to mecz pożegnalny o "honor Biało-Czerwonych".

Spotkanie będzie można obejrzeć w Braniewskiej Strefie Kibica.