Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką

  • 29 czerwca 2018, 9:33
  • Informacja prasowa KP PSP w Braniewie
  • Na sygnale
Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką fot. PSP w Braniewie
Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zderzenia osobowego volkswagena z ciężarówką marki Scania. Do wypadku doszło wczoraj (28.06) na drodze krajowej 54 w miejscowości Siedlisko.

Około godz. 18:00 strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie zostali wezwani do wypadku drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego i auta osobowego. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 54 w miejscowości Siedlisko w gm. Braniewo.

Na miejsce zdarzenie skierowano dwa pojazdy ratownicze z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP w Braniewie, zespół ratownictwa medycznego oraz policjantów. W wyniku wypadku kierujący autem osobowym został przewieziony do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. 

- Strażacy oprócz zabezpieczenia miejsca zdarzenia, udzielili pomocy kierowcy osobówki oraz zneutralizowali wycieki płynów eksploatacyjnych. Utrudnienia w ruchu trwały około dwóch godzin - informuje mł.bryg. Ireneusz Ścibiorek oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Informacja prasowa KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (10)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

P. Chemikals
04.07.2018, 14:39
P. Chemikals
Można było wspomnieć o naszej straży granicznej, która najechała zaraz po zderzeniu aut i to ona jako pierwsza zaczęła kierować ruchem itd. Ale jak to na Braniewo przystało kopiuj, wklej.
Kapitan
29.06.2018, 13:46
Kapitan
Kolejny tankowiec nie zawinie do portu. A ropa coraz drozsza