W niedzielę Bieg Hozjusza. Szykujcie się do kibicowania

W niedzielę Bieg Hozjusza. Szykujcie się do kibicowania fot. Marcin Filipek
Blisko dwustu pięćdziesięciu zawodników w najbliższą niedzielę przebiegnie ulicami Braniewa. 2 września odbędzie się trzecia edycja Biegu Hozjusza. Organizatorzy zapraszają mieszkańców do wyjścia na ulice i dopingowania zawodników na trasie biegu.

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia największej imprezy biegowej w powiecie braniewskim. W niedzielę, 2 września około 250 osób weźmie udział w Braniewskim Biegu Hozjusza. Jak wynika z listy zgłoszeń, w tym roku w wydarzeniu wezmą udział zawodnicy z 5 województw. Największą grupę stanowią mieszkańcy Braniewa, ale nie zabraknie też biegaczy z Warszawy, Łodzi, Gdańska, Olsztyna, Elbląga i innych mniejszych miejscowości.

Szansę na start w trzeciej edycji imprezy będą mieli również najmłodsi. Zmagania na pełnym dystansie, poprzedzą biegi towarzyszące czyli "Mały Hozjusz". 

W 10 km trasę wiodącą ulicami miasta, zawodnicy wystartują punktualnie o 14.00 spod Braniewskiego Centrum Kultury. W trakcie biegu na większości ulic będzie czasowo wstrzymany ruch samochodów.

Redakcja TVBraniewo24
W niedzielę Bieg Hozjusza. Szykujcie się do kibicowania
— Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (2)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

braniewianin
06.09.2018, 7:40
braniewianin
już 06.09.2018r. a gdzie wyniki