“Przebój sezonu” już w listopadzie w BCK

“Przebój sezonu” już w listopadzie w BCK fot. archiwum organizatora
25 listopada braniewianie będą mogli zobaczyć kolejny spektakl w doskonałej obsadzie aktorskiej. "Przebój sezonu", to zaskakująca komedia opowiadająca o życiu, które pisze nam najdziwniejsze scenariusze.

Spektakl zostanie wystawiony 25 listopada o godz.18.00 w Braniewskim Centrum Kultury. Na deskach BCK wystąpią: Małgorzata Lewińska, Ewa Kuklinska, Andrzej Beya Zaborski, Artur Dziurman. 

Bilety w cenie 65 i 70 zł do nabycia:
- w sekretariacie Braniewskiego Centrum Kultury ((55) 620 82 02)
- online na stronie kupbilecik.pl
- pod numerem telefonu: 603 233 363 (zamówienia zbiorowe)

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. Jego życie wydaje się bajką...do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia.

Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca- to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka- Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan. To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektary Twojej kariery. To przedstawienie o tym , że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet się nie spodziewasz JAKIE!

 

Informacja prasowa

Zdjęcia (4)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.