Frombork. Będzie druga tura

Frombork. Będzie druga tura fot. archiwum redakcji
4 listopada we Fromborku odbędzie się druga tura wyborów. Zmierzą się w niej Zbigniew Pietkiewicz i Monika Modzelewska-Kozioł.

Frombork - głosowanie na burmistrza (wszystkie okręgi) 
MODZELEWSKA-KOZIOŁ Monika – 413 
NARLOCH Krzysztof – 152 
PIETKIEWICZ Zbigniew – 625 
WROŃSKA Małgorzata – 334

Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Biedronkowy klops
27.10.2018, 8:46
Biedronkowy klops
Póki co Frombork zaufał panience z PZPR ,tylko słowo święta za ch....nie pasuje.
Tylko PiS
26.10.2018, 20:32
Tylko PiS
zawieszmy Frombork Najświętszej Panience. Niech ma w swojej opiece Prawo i Sprawiedliwość i da mądrość i rozum wyborcom.
samarykanda
26.10.2018, 10:54
samarykanda
Tak był członkiem ,na stronie IPN można wszystko znaleźć .To nie jest żadna rewelacja ,tysiące ludzi donosiło na sąsiadów.Mnie zaciekawiły pisma ,które opublikował Koteusz na FC.W życiu autorem nie jest kandydat na burmistrza. To, że wysłał ,nie znaczy ,ze jest autorem. Gdyby doszło do debaty (możliwe ,ze nie dojdzie , coś Krysia wymyśli) okaże się kto jest kto. Ktokolwiek zostanie burmistrzem Frombork się nie zawali ,to raczej kwestia czy się rozwinie ,czy zostanie jak jest.
Andrzej Sylwester Rogala
26.10.2018, 4:26
Andrzej Sylwester Rogala
Mam prośbę do wyborców z Fromborka, nich zadadzą pytanie dla kandydata Pana Zbigniewa Pietkiewicza: Czy to prawda, że był członkiem ORMO ? Moja uwaga: teraz są takie czasy, że ludzie z wykształceniem średnim nie powinni się "pchać" na stanowiska typu: Burmistrz, Prezydent, Prezes itp. Mieliśmy już Prezydenta...elektryka...to NIE TE CZASY !!!
Mieszkaniec Braniewa
26.10.2018, 12:45
Mieszkaniec Braniewa
A ja mam prośbę do wyborców z Fromborka, żeby zadali pytanie kandydatce na Burmistrza: czy to prawda, że poseł Piotrowicz był prokuratorem w stanie wojennym? Mam też uwagę, że ludzie którzy nie sprawdzili się w samorządzie "nie powinni się "pchać" na stanowiska typu: Burmistrz, Prezydent, Prezes itp." Zdecydowanie "to NIE TE CZASY !!!" W samorządzie są potrzebni działacze, którzy sprawdzili się działając wśród lokalnej społeczności, a nie funkcjonariusze partyjni!!!
Haha
25.10.2018, 15:02
Haha
Vice we Fromborku ma zostać pan Mieczaniec kolega z PIS-u p. Kozioł. i co na to Andrzej Sylwester Rogala? No i ta cała rodzina? Mąż. siostra, szwagierka, wszyscy do koryta.
ww
24.10.2018, 23:10
ww
Panie Andrzeju powinien Pan zająć się promowaniem kandydata do II tury w swoim mieście. O Braniewo trzeba zawalczyć.
Andrzej Sylwester Rogala
24.10.2018, 19:45
Andrzej Sylwester Rogala
Macie wybór pomiędzy Panem Pietkiewiczem a Panią MODZELEWSKA-KOZIOŁ Moniką. Jeżeli mogę doradzić: 1) Niech ktoś zorganizuje debatę i zaprosi obu kandydatów na starcie na "ringu"...jeżeli sami tego unikają ...trzeba im pomóc. W Braniewie będzie prawdopodobnie II debata między kandydatami. 2) Ręczę, że Pani MODZELEWSKA-KOZIOŁ Monika jest dobrze wykształconą osobą, na pewno też poznała kulisy pracy w samorządzie jako radna powiatowa. 3) Szwagierka w/w Pani jest Dyrektorem Zamiejscowego Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu, osoby z rodziny będą radnymi powiatowymi...to się liczy, zawsze może liczyć na wsparcie w działaniach.. 4) Wojewodą jest człowiekiem z Partii PiS...to ma znaczenie przy załatwianiu wielu problemów, także w sejmiku wojewódzkim będzie sporo radnych PiS (9osób)...to zmiękcza kontakty w załatwianiu problemów. 5) O ile wiem to drugi kandydat...nie jest w żadnej partii, organizacji...jest "ciemny" na polu pewnych spraw samorządowych...sama chęć to za mało 6) Wasza kandydatka wywodzi się z rodziny rybaków...a Frombork to miasto jak by nie było rybackie...a Pan Pietkiewicz...to zdaje się były żołnierz. 7) Pani Monika potrafi zadbać (legalnie) o finanse swojej rodziny, jest dosyć bogatą osobą...na pewno pospina budżet Waszego miasta do kupy 8) Pani Lewańska została radną powiatową...czy ma zostać Wice Burmistrzem ?! na takie małe miasteczko...oj!!!???? 9) Ludzie musicie się obudzić, czasy Polski Ludowej minęły, SLD długo nie wróci do władzy...toczy się bój o dwa wizerunki Polski...jeden samodzielnej i niezależnej a drugim europejskim zależnym od Niemców !!! Dlaczego jest taki strach przed osobami z PiS...nie oglądajcie tylko TVN24 ale też Polsat News i TVP Info.... 10) Która opcja polityczna dotrzymuje obietnic wyborczych...tylko PiS, taka jest prawda.
Mieszkaniec Braniewa
26.10.2018, 11:38
Mieszkaniec Braniewa
Za jakże godne ubiegłoroczne podwyżki rent i emerytur - " Dziękujemy ci dobra zmiano". Za podatek bankowy, który miały płacić banki i firmy ubezpieczeniowe, a płacą wszyscy Polacy - " Dziękujemy ci dobra zmiano". Za obiecaną kwotę wolną od podatku dla Wszystkich "co najmniej 8 tys. złotych - " Dziękujemy ci dobra zmiano". Za podwyżki leków i energii elektrycznej - " Dziękujemy ci dobra zmiano". Za zapaść w służbie zdrowia - " Dziękujemy ci dobra zmiano". Za umowy śmieciowe, które miały zniknąć w czasie waszych rządów- " Dziękujemy ci dobra zmiano". Za "wygaszanie kopalń" - " Dziękujemy ci dobra zmiano". Za wycięcie Małego Ruchu Granicznego z Rosją i jednoczesny import milionów ton taniego ruskiego węgla rujnującego nasze górnictwo - " Dziękujemy ci dobra zmiano". Za drastyczne podwyżki OC - " Dziękujemy ci dobra zmiano". Za "wygaszanie" gimnazjów - " Dziękujemy ci dobra zmiano". Za „ministra” Misiewicza i jego guru ministra wojny - " Dziękujemy ci dobra zmiano". Za przewodniczącego komisji smoleńskiej, który zwiał do USA - " Dziękujemy ci dobra zmiano". Za podwyższenie wieku emerytalnego wszystkim rolnikom o 5 lat - " Dziękujemy ci dobra zmiano". Za nepotyzm we wszystkich państwowych instytucjach - " Dziękujemy ci dobra zmiano". Za zadłużenie Polski już na ponad 94 miliardy złotych - " Dziękujemy ci dobra zmiano". Aby zrealizować obietnice przedwyborcze PiS i sfinansować program 500+ : "W czwartek przeprowadzono piątą od stycznia aukcję, na której dokonano sprzedaży długu obligacji Skarbu Państwa – tym razem za kwotę 8 miliardów 387 milionów złotych. Wcześniej sprzedano papiery dłużne za łączną kwotę 20,13 mld złotych. Pierwsza aukcja odbyła się 7 stycznia (sprzedano wówczas obligacje za 4,56 mld zł), 28 stycznia (sprzedano obligacje za 8,07 mld zł), 4 lutego (sprzedano obligacje za 1,5 mld zł) oraz 18 lutego (sprzedano obligacje za 6 mld zł). Oznacza to, że przez niewiele ponad dwa miesiące Ministerstwo Finansów sprzedało papiery dłużne za 28 mld 517 mln złotych”. Żródło:MF,,e-Money2017 r. Przez ile lat będziemy wszyscy Polacy spłacali te kredyty? Ale przecież "damy radę", a jak nie to pis da.
karina
24.10.2018, 17:01
karina
pokażmy województwu, że chociaż we Fromborku mieszkają Patrioci!!! cały Frombork niech zagłosuje na Burmistrza z PiS!!! wystarczy, że Warszawiacy ośmieszyli stolicę i Polaków!!!
mieszkaniec
26.10.2018, 14:46
mieszkaniec
na pis glosują nie patrioci tylko idioci
do kariny
24.10.2018, 17:19
do kariny
szkoda tego miasta na tą panią,nie sprawdziła się jako radna w braniewie,taka burmistrz nic nie zrobi w mieście,jak byłaby taka dobra to by, startowała w braniewie,mumia jakich mało,oby nie wygrała pis to nie Bóg
Wyborca
22.10.2018, 22:26
Wyborca
Kilkaset osób nie zaglosowalo,nie tych co wyjechali.Kilkaset zaglosowalo na trzech kandydatów, a myślę że lwia część osób głosujących na p.Pietkiewicza kierowała się zasada,-tylko nie na PiS ,tylko nie na obecna burmistrz więc jaki to sukces pierwszej tury wyborów?Ten człowiek ,nie pokazał się wyborcom we Fromborku i na bank nie zgodzi się na debatę,bez swojej rady i p.Lewanskiej.
Turysta
22.10.2018, 22:05
Turysta
Prosba do kandydatow na burmistrza we Fromborku ,jest okazja sie wykazac i zawalczyc o Barbakan ,ktory zostanie zasypany!W ten sposob mozna pokazac czy aby na pewno zalezy kandytatom na Mieszkancach tego miasteczka ,czy zalezy na Fromborku i na turystach ktorzy przyjezdzaja zobaczyc ten zabytek!
mieszkaniec
26.10.2018, 14:48
mieszkaniec
barbakan kościelny wiec pytania do dobrodzieja i konserwatora zabytków
Obserwator
23.10.2018, 11:56
Obserwator
Dzięki turystom i rozwojowi Frombork skorzystają również mieszkańcy.. A gdyby zrealizowano projekt Pani Lewanskiej, uzdrowiska we Fromborku mnóstwo osób zyskało by prace
Nic
26.10.2018, 19:05
Nic
A kto kazał lewanskiej kombinacje odp......mogła uczciwie pracować .