Twoje dziecko wyjeżdża na wycieczkę ? Powiadom policjantów, którzy skontrolują autobus

  • 8 listopada 2018, 9:01
  • Informacja prasowa
  • Wydarzenia
Twoje dziecko wyjeżdża na wycieczkę ? Powiadom policjantów, którzy skontrolują autobus fot. KPP w Braniewie
Po raz kolejny w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych podróżujących funkcjonariusze przeprowadzili kontrolę autokaru. Policjanci z Braniewa namawiają rodziców oraz wszystkich organizatorów wycieczek, aby z wyprzedzeniem zgłaszali funkcjonariuszom Policji chęć skontrolowania autobusu, którym będą podróżowały dzieci.

Braniewscy policjanci kontynuują działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa przejazdu i powrotu dzieci i młodzieży na  szkolne wycieczki. Dzisiaj kontrolę przeprowadził asp. Maciej Suchecki - kierownik Ogniwa Ruchu Drogowego. Funkcjonariusz sprawdził m.in. stan techniczny pojazdu, uprawnienia kierowcy oraz jego trzeźwość. Kontrola nie wzbudziła żadnych zastrzeżeń, tym samym zarówno rodzice jak i opiekunowie mają pewność, że dzieci będą bezpiecznie podróżować.

- Przypominamy, że istnieje możliwość zgłaszania kontroli autokaru przewożącego najmłodszych. Można zrobić to osobiście w braniewskiej komendzie Policji lub dzwoniąc pod nr 55 244 02 00. Prosimy  przekazywać informację z kilkudniowym wyprzedzeniem - mówi Oficer prasowy KPP w Braniewie sierż. sztab.Jolanta Sorkowicz.

 

Informacja prasowa
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.