Ślisko na drogach. W niedzielę doszło do dwóch zdarzeń

  • 17 grudnia 2018, 16:24
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
Ślisko na drogach. W niedzielę doszło do dwóch zdarzeń fot. PSP w Braniewie
Wraz z pierwszymi opadami śniegu pogorszyły się warunki na drogach. W niedzielę służby ratunkowe dwukrotnie wyjeżdżały do zdarzeń.

Do pierwszego z nich doszło na terenie Gminy Wilczęta. Około godz.11:00 mężczyzna podróżujący volkswagenem passatem na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca podróżował z dwójką dzieci. Na miejsce zdarzenia skierowano strażaków z JRG PSP w Braniewie, strażaków – ochotników z Wilcząt i Gładysz, zespół ratownictwa medycznego oraz policjantów. 

Mężczyzna został przewieziony na obserwację do szpitala. Na szczęście dzieci nie odniosły żadnych obrażeń. Za spowodowanie kolizji policjanci ukarali kierowcę 220-złotowym mandatem.

 

Kolejne zdarzenie miało miejsce w pobliżu miejscowości Kwiatkowo gm. Lelkowo. Około południa kierująca nissanem, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła czołowo w przydrożne drzewo. Na miejscu wypadku obecni byli strażacy z JRG PSP w Braniewie, strażacy z  OSP Lelkowo, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Pojazdem podróżowały dwie kobiety. Wyniku zdarzenia jedna osoba została przewieziona do szpitala.

 

Policjanci i strażacy apelują do kierowców o rozwagę i dostosowanie prędkości to warunków pogodowych panujących na drogach

Informacja prasowa

Zdjęcia (10)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

slodziak
18.12.2018, 9:44
slodziak
Oponki w tankowcu oczywiscie lato. Ludzie gdzie wy macie glowy?
ciekawski
17.12.2018, 23:04
ciekawski
I tu mnie dziwi postawa policji. Rozumiem gdyby kierowca spowodował kolizje i ktoś przez jego działania naraził się na uszczerbek na zdrowiu lub finansowo. Tu jest przykład, że jedynym poszkodowanym jest sprawca kolizji z drzewem. On już poniósł karę ma nauczkę. Przyjechali jak hieny aby wlepić mandat... Widać, że nadal ciśnienie jest na zapełnianie bloczków.