Wyjątkowa wizyta w Domu Dziecka. Policjanci przyszli z prezentami

  • 21 grudnia 2018, 13:27
  • Informacja prasowa
  • Wydarzenia
Wyjątkowa wizyta w Domu Dziecka. Policjanci przyszli z prezentami fot. Policja
Uśmiech na twarzach podopiecznych z domu dziecka, szczególnie w okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz możliwość podzielenia się z nimi opłatkiem to moment, na który szczególnie czekają policjanci w grudniu. Jak co roku funkcjonariusze uczestniczyli w wigilijnym spotkaniu z najmłodszymi, obdarowując dzieci świątecznym prezentem.

Wigilijne spotkanie z wychowankami domu dziecka we Fromborku wpisało się już na stałe w kalendarz policyjnych spotkań. Każdego roku, przed takim wyjazdem, funkcjonariusze z braniewskiej komendy, posterunków Policji oraz pracownicy cywilni  składają się na prezenty dla najmłodszych.

Dzięki tegorocznej zbiórce mundurowi kupili 24 piłki, które wczoraj trafiły do podopiecznych fromborskiego Domu Dziecka. W tym szczególnym spotkaniu z najmłodszymi uczestniczył nadkom. Tadeusz Telenga – Komendant Powiatowy Policji w Braniewie, asp.szt. Kazimierz Kubiak – kierownik posterunku Policji we Fromborku, przedstawiciele innych służb i instytucji samorządowych.

- Jak zawsze uroczystość rozpoczęła się jasełkami. Następnie zaproszeni goście wraz z dziećmi oraz ich wychowawcami podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia - informuje st.sierż. Jolanta Sorkowicz oficer prasowy KPP w Braniewie.

Informacja prasowa

Zdjęcia (2)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Miejscowy
29.12.2018, 0:58
Miejscowy
Podobno wszystkie dzieci są nasze. A z braniewskiego tak zwanego domu dziecka dzieci są gorsze. Tylko frombork się liczy. Nie ładnie.....
Cześć
26.12.2018, 20:26
Cześć
Kupa śmiechu, nic więcej. A w sylwestra pach,pach fajerwerki. La,la,la i 110 000 w godzinę, i nie ma. A dla dzieci piłki, proponuję do UM w Braniewie podarować niech pokopią sobie.
GIENIO
23.12.2018, 7:44
GIENIO
BRAWO POLICJANCI
Zeb
22.12.2018, 2:07
Zeb
Co tam medale, uścisk z ormowcem 20 listopada był wazniejszy niż jakieś tam odznaczenie resortowe.
BACA
21.12.2018, 16:36
BACA
Kaźmirz ponad ćwierć wieku w służbie i żadnego medalu ?