Bieg mikołajkowy zakończył tegoroczny cykl imprez biegowych

Na początku grudnia na Terenie Miejskiego Ośrodka Sportu Zatoka przy ul. Moniuszki odbył się ostatni bieg tegorocznego cyklu Braniewskiej Małej Korony – Bieg Mikołajkowy. W wydarzeniu wzięło udział kilkadziesiąt osób z czego najliczniejszą grupę stanowiły dzieci.

Bieg rozpoczęli najmłodsi. Po nich na linii startu stawały kolejne grupy zawodników. Wraz z wiekiem uczestników, rósł dystans trasy. Najmłodsi mieli do pokonania około 200 metrów, dorośli pięć kilometrów. Każdy z zawodników, który dobiegł do mety otrzymywał słodki upominek.

Braniewska Mała Korona, to cykl jesiennych imprez marszowo-biegowych organizowany corocznie przez Miejski Ośrodek Sportu w Braniewie oraz Stowarzyszenie Sportowe Rim Tim Team.

Cztery wydarzenia: Pokonaj Siebie, Braniewska Mila, Bieg Niepodległości oraz Bieg Mikołajkowy odbywają się od września do grudnia i mają charakter imprez rekreacyjnych (bez pomiaru czasu). Osoby, biorące udział w biegach, po zakończeniu edycji otrzymują pamiątkowe medale oraz upominek. W tegorocznej edycji Braniewskiej Małej Korny wzięło udział ponad 150 osób.

 

Kolejne sportowe wydarzenie organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu już pierwszego stycznia. Tym razem MOS Zatoka wraz z Grupą Braniewskich Morsów zaproszą Braniewian na ul. Długą na wyjątkowe powitanie Nowego Roku.

Więcej informacji nt. wydarzenia w kalendarzu imprez

 

 

Redakcja TVBraniewo24
Bieg mikołajkowy zakończył tegoroczny cykl imprez biegowych
— Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (54)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.