Policja podsumowała Sylwestra i Nowy Rok

  • 2 stycznia 2019, 10:24
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
Policja podsumowała Sylwestra i Nowy Rok fot. archiwum
Było spokojnie – tymi słowami funkcjonariusze podsumowali ostatnie 48 godzin swojej służby. Na szczęście policjanci nie odnotowali żadnych zgłoszeń dotyczących nieumiejętnego obchodzenia się materiałami pirotechnicznymi. Funkcjonariusze przeprowadzili natomiast 22 interwencje, związane głównie z awanturami rodzinnymi, wielokrotnie reagowali także na informacje związane z zakłócaniem porządku. Na szczęście miniony czas nie obfitował w zdarzenia drogowe.

Jak każdego roku okres sylwestrowy i noworoczny to czas wzmożonych policyjnych działań. Wszystko po to, by zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo i jak najszybciej reagować na wezwania obywateli.

Tegoroczna sylwestrowa noc oraz pierwsza doba 2019 r. minęły spokojnie. Braniewscy policjanci w ciągu minionych 48 godzin interweniowali 22 razy. Działania policjantów zmierzały przede wszystkim do udzielania przez nich pomocy w trakcie kłótni rodzinnych,takich wezwań było 10. Patrole reagowały także na wszelkie zakłócania porządku publicznego. Miniony czas to także wyjątkowy spokojny okres pod względem drogowych zdarzeń. 

Informacja prasowa
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Miasto
02.01.2019, 18:10
Miasto
Nie brdzie haha
Braniewiak
02.01.2019, 16:45
Braniewiak
Redaktorze a gdzie relacja z bardzo udanej imprezy sylwestrowej