Audi uderzyło w drzewo, kierowca trafił do szpitala

  • 12 stycznia 2019, 11:57
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
Audi uderzyło w drzewo, kierowca trafił do szpitala fot. PSP w Braniewie
W piątek, 11 stycznia 2019 roku, około godz. 23:00 strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie otrzymali informację o wypadku drogowym z udziałem pojazdu osobowego.

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 507 -  pomiędzy miejscowościami Maciejewo – Zakrzewiec w gm. Braniewo. Kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył bokiem w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowała jedna osoba. Na miejsce wypadku skierowano dwa pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, zespół ratownictwa medycznego oraz policjantów.

- Strażacy obecni na miejscu wypadku w działaniach ratowniczych wykorzystali zestaw narzędzi hydraulicznych, którymi usunęli bok rozbitego pojazdu. Prowadzone działania umożliwiły wydobycie poszkodowanego kierowcy na zewnątrz rozbitego auta, a następnie przekazanie dla załogi zespołu ratownictwa medycznego - informuje mł.bryg. Ireneusz Ścibiorek oficer prasowy KP PSP w Braniewie. 

Działania na miejscu wypadku trwały ponad godzinę.

Przedstawiciele służb ratowniczych zwracają się z apelem do uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drogach i dostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych.

Informacja prasowa

Zdjęcia (5)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wolodia
14.01.2019, 11:22
Wolodia
Uff dobrze że poduszki wystrzeliły. Żart.
ONA
13.01.2019, 21:12
ONA
HEJ SENIOR CWANIAKU Z BOMBKĄ W NOSIE. NIE KOMENTUJ CZYJEGOŚ NIESZCZĘŚCIA.ODWAŻNY SIĘ ZNALAZŁ PRZE KOMPUTER....PAMIĘTAJ ,ZE CIEBIE MOŻE COŚ PODOBNEGO SPOTKAĆ.I WSPOMNISZ MOJE SŁOWA....
Aaa
12.01.2019, 22:40
Aaa
Dasz radę wyjdziesz z tego chłopie!
senior
13.01.2019, 17:53
senior
Wyjdzie, wyjdzie. Nogami do przodu. Selekcja naturalna. Kupił niedawno auto i chciał przetestować. Na gołoledzi. Brawo on.