Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych bawili się na studniówce

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych bawili się na studniówce fot. redakcja
W sobotni wieczór w lokalu "Jarzębinowy Ogród" w Stępniu na balu studniówkowym bawili się uczniowie IV klas technikalnych Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie.

Zanim rozpoczęto zabawę minutą ciszy uczczono pamięć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Po oficjalnym powitaniu uczniowie podziękowali dyrekcji, nauczycielom i rodzicom. Wychowawcy klas maturalnych - Aleksandra Miszta i Andrzej Klaman otrzymali upominki. Specjalne podziękowania i prezenty czekały również na nauczycieli przedmiotów zawodowych: Anetę Herkt, Wojciecha Kołtuna, Katarzynę Maciejewską oraz Monikę Bejnarowicz.

- Ta dzisiejsza noc, przypomina Wam, że za 100 dni czeka was trudny i ważny egzamin. Przed wami jeszcze wiele prób, wiele egzaminów, ale te pierwsze na zawsze pozostaną w waszej pamięci - mówiła Joanna Sokół dyrektor ZSZ.  - Życzę wam pomyślności, połamania piór i odwagi, która dodaje skrzydeł i prowadzi do wymarzonego celu - życzyła maturzystom dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie.  

Redakcja TVBraniewo24
Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych bawili się na studniówce
— Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (135)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

OPIS
23.01.2019, 20:56
OPIS
Dziewczyny chociaż tu okrągłe, naturalne . Kawał babki zamiast miliona kosmetyków :)
xdxd
23.01.2019, 20:50
xdxd
Dla mnie ta szkoła nie ma dobrego poziomu nauczania. Dobrze,ze szybko to zauważyłam.
 Do xdxd
24.01.2019, 15:09
Do xdxd
Co ma poziom nauczania do studniówki ??? Każdy wybiera szkole jaka mu się podoba a nauczyciele bardzo dobrze przygotowują do matury oraz egzaminów zawodowych ..
Do xdxd
24.01.2019, 17:45
Do xdxd
Akurat miałam okazję być w tej szkole rok. I nie zauważyłam,aby poziom matur był bardzo dobry, nie jest też bardzo niski. Przez dwa lata ta szkoła była na 3 miejscu względem zdawania matur. A egzaminy nie odbywały się co roku.. wiem,bo mój brat miał z tym problem.
Ok
24.01.2019, 20:55
Ok
Chodziłam tam 4 lata i nie przypominam sobie jakoś żeby nie było jakiegoś egzaminu :)
Robert
23.01.2019, 20:53
Robert
Prawda. Nauczyciele potrafią wyjść sobie z lekcji i długo nie wracać. Ci chcą się uczyć nie nauczą się w tej szkole. Poziom zdania matur mówi za siebie... wiem, ze w naszym mieście nie ma bardzo dobrych szkół,ale ta szkoła to porażka.
Do Robert
24.01.2019, 15:13
Do Robert
Hmmm skąd wiesz jakie są wyniki matur? Akurat chodzę Do tej szkoły i nie zauważyłam żeby nauczyciele jak wychodzą z lekcji długo nie wracali .. każdy ma swoje upodobania ..
Ekom
24.01.2019, 17:47
Ekom
Szkoły podają wyniki zdania matur, tak samo robi to oke. Wyniki podaje się w procentach w danej szkole.
Grille
23.01.2019, 17:18
Grille
Sama naturalne dziewczyny. Brawo dobrze że jesteście sobą i nie odchudzalyscie się na imprezę. Fajne rubensowskie kształty
Eh
23.01.2019, 8:43
Eh
No i co ze mieli wspaniała mieli i tyle w życiu gorsze rzeczy ich spotkają niż jaka studniówka i tak dalej , a matura będzie i tak im się w polsce nie przyda i tyle , a pani dyrektor niech nie mów za nich że będzie trzymac kciuki na studiach bo moze nie beda szli na nie
Do ja
21.01.2019, 21:03
Do ja
Studniówkę ma się tylko raz w życiu.
ja
21.01.2019, 15:34
ja
żałoba narodowa a oni się bawili wiele studniówek było odwołane
Ja też
22.01.2019, 9:18
Ja też
A wiele sie odbyło w Polsce. Studniówka nie jest imprezą masową w mysl rozumienia przepisów. Minuta ciszy była? Była. Poza tym żałobę nosi się w sercu. Nie na pokaz.
Ktoś
21.01.2019, 21:43
Ktoś
Jak się komentuje to lepiej się doinformowac studniówki zostały odwołane z piątku niektore też z soboty ( I też nie wszystkie bo o tym decydują uczniowie oraz ich rodzice)ponieważ żałoba trwała od piątku od godziny 17 do soboty do godziny 19 studniówka rozpoczęła się po 19 czyli po żałobie
Uczestnik