Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zranił znajomego nożem

  • 7 kwietnia 2019, 23:49
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
Najpierw razem pili alkohol, a gdy wywiązała się kłótnia jeden z nich sięgnął po nóż i zranił znajomego. Mężczyźni próbowali zataić prawdę, ale policjanci nie dali się zwieść. Zatrzymany 46-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała kolegi. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolnośc

W poniedziałek (01.04.2019 r.) po godz. 23:00 oficer dyżurny braniewskiej jednostki został powiadomiony o rannym mężczyźnie na terenie miasta. Na miejsce kierowano natychmiast policyjny patrol oraz karetkę pogotowia. Kiedy medycy udzielali pomocy pokrzywdzonemu mundurowi rozpytywali jego znajomych. Z relacji mężczyzn wynikało,że ich kolega po wyjściu z mieszkania został zraniony nożem przez nieznaną im osobę. Mężczyzna trafił na obserwację do szpitala,a sprawą zajęli się kryminalni.

Policjanci ustalając przebieg tego zdarzenia skrupulatnie weryfikowali każdą informację. Funkcjonariusze nie dali wiary temu, co usłyszeli w chwili zgłoszenia i tak, po połączeniu wszystkich faktów dotarli do prawdy. Okazało się, że pokrzywdzony  spożywał alkohol z 46-latkiem, a po chwili wywiązała się między nimi kłótnia. 46-latek sięgnął po nóż i zranił w plecy swojego znajomego. Podejrzany usłyszał zarzut spowodowania uszkodzenia ciała. Wczoraj zapadła decyzja o objęciu go policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo grozi  mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Informacja prasowa
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.