Przyjechała rozładować nielegalny towar. Wpadła na gorącym uczynku

  • 11 kwietnia 2019, 14:33
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
Przyjechała rozładować nielegalny towar. Wpadła na gorącym uczynku fot. WMOSG
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Braniewie na gorącym uczynku zatrzymali kobietę, która wyjmowała z auta papierosy z przemytu o wartości ponad 30 tys. zł.

We wtorek (9.04.2019) patrol Straży Granicznej zauważył wjeżdżający do jednego z garaży na terenie Braniewa, samochód osobowy marki Audi. Okazało się, że kierująca pojazdem 29-latka przyjechała rozładować nielegalny towar. Funkcjonariusze Straży Granicznej widząc sytuację natychmiast wkroczyli na posesję. W pojeździe mieszkanki powiatu bartoszyckiego ujawniono ponad 43 tys. sztuk papierosów z przemytu o szacunkowej wartości 30 tys. zł.

 

- Nie dość, że auto, którym przyjechała nie posiadało ubezpieczenia OC, to w dodatku kobieta zamontowała tablice rejestracyjne z innego pojazdu. Myślała, że zmieniając numery rejestracyjne samochodu z bartoszyckich na braniewskie nie wzbudzi podejrzeń - mówi kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz rzecznik prasowy WMOSG.

 

Nielegalny towar został zdeponowany. Teraz 29-letnia mieszkanka powiatu bartoszyckiego poniesie odpowiedzialność karno-skarbową. 

Informacja prasowa

Zdjęcia (2)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.