Spotkanie autorskie z Wojciechem Sumlińskim

Spotkanie autorskie z Wojciechem Sumlińskim fot. www.sumlinski.pl
We wtorek 16 kwietnia 2019 r o godz. 18.00 w Braniewskim Centrum Kultury, w sali widowiskowo-kinowej, odbędzie się spotkanie autorskie ze znanym dziennikarzem śledczym i pisarzem, Wojciechem Sumlińskim.

Autor opowie min. o swoich  książkach z serii "Niebezpieczne związki..." oraz tych dotyczących zabójstwa bł. ks. Jerzego Popiełuszki, a także będzie odpowiadał na pytania czytelników. Po spotkaniu, nastąpi podpisywanie książek przez  Autora. Książki będzie można zakupić przy stoisku, znajdującym się w holu budynku BCK , w którym będą również wystawione dla uczestników spotkania przekąski, ciasta oraz napoje.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Starosty Powiatu Braniewskiego. Organizatorem spotkania jest  Marcin Maciejewski współzałożyciel Klubu Klubu "Gazety Polskiej" w Braniewie. 

Wstęp wolny.

 

Wojciech Sumliński
Laureat licznych nagród dziennikarskich, współautor publikacji ujawniających agentów rosyjskiego wywiadu wojskowego (GRU) w ambasadzie rosyjskiej w Warszawie, po której siedemnastu rosyjskich szpiegów wyrzucono z Polski. Jako pierwszy ujawnił ściśle tajne akta świadka koronnego Jarosława Sokołowskiego, pseudonim Masa, oraz fakty całkowicie podważające obowiązującą wcześniej wersję najgłośniejszej zbrodni PRL-u: zabójstwa księdza Jerzego Popiełuszki. Większość Jego książek została napisana już po próbie aresztowania i próbie samobójczej autora, będącej konsekwencją kombinacji operacyjnej służb specjalnych i spisku zawiązanego na szczytach władzy,  mającego na celu zatrzymanie dziennikarskich śledztw Wojciecha Sumlińskiego (wskazywały to wszystkie uniewinniające Autora, prawomocne wyroki sądowe). Ostatni z wyroków potwierdził, że autor padł ofiarą prowokacji i kombinacji operacyjnej służb specjalnych oraz najważniejszych osób w państwie, w tym urzędującego wówczas prezydenta Bronisława Komorowskiego. Wojciech Sumliński był najbardziej inwigilowanym przez służby specjalne dziennikarzem śledczym w Polsce co potwierdziły, ujawnione w 2016 r. informacje, wcześniej obwarowane klauzulą tajności. Począwszy od 2016 Autor wydaje książki również we współpracy
z majorem ABW Tomaszem Budzyńskim, byłym szefem delegatury ABW w Lublinie – dotąd napisali wspólnie pięć książek. W. Sumliński jest autorem min. takich bestsellerów jak: „Kto naprawdę go zabił”, „Lobotomia 3.0”, „Pogorzelisko”, „Komisarz”, „Z mocy bezprawia”, serii „Niebezpiecznych związków” (S. Petelickiego,
B. Komorowskiego,A. Leppera, D. Tuska).
Dotychczas, łącznie, książki Wojciecha Sumlińskiego zostały sprzedane w liczbie ponad siedmiuset tysięcy egzemplarzy, co czyni go jednym z najbardziej poczytnych współczesnych polskich autorów.
(źródło: https://sumlinski.pl/)
 
Informacja prasowa

Zdjęcia (1)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec miasta
18.04.2019, 14:41
mieszkaniec miasta
A tak przy okazji spotkań byliśmy na kiermaszu wielkanocnym i widzieliśmy jak p U.... z B i C K lansuje się ,robi sobie fotki z ludzmi i zachowuję się jak przedszkolak.W takich miejscach jest to nie do końca miłe i może co niektórym przeszkadzać
wypalacz węgla w Bieszczadach
18.04.2019, 0:07
wypalacz węgla w Bieszczadach
byłem na spotkaniu- wielki szacunek dla tego dobrego człowieka, pisarza, dziennikarza, psychologa...., czy telewizja braniewska puści film z tego spotkania autorskiego?
Darek
16.04.2019, 0:32
Darek
Brawo brawo!!! takich swirow w Braniewie potrzeba :) kampania wyborcza w toku. Książki z serii "niebezpieczne związki..." kogo? Kaczyńskiego?? Odwagi elektoracie...
Aniula
17.04.2019, 8:45
Aniula
To nie konkurent, pozostaniesz "pierwszym", jak napisałeś ”świrem”. Nie obchodzi mnie to, że nie lubisz kobiet... i jeszcze jedno, przed napisaniem nie ”zażywaj”...
Edi
16.04.2019, 9:58
Edi
Założę się że dzieciaczku nie przeczytałeś ani jednej książki prawda? Za to Tusk pytany o Niebezpieczne związki Donalda t. ucieka gdzie pieprz rośnie.
Mieszkaniec Braniewa
17.04.2019, 10:31
Mieszkaniec Braniewa
Podobnie jak Macierewicz pytany o książkę Tomasza Piątka pt. Macierewicz i jego tajemnice
wypalacz węgla w Bieszczadach
17.04.2019, 23:59
wypalacz węgla w Bieszczadach
a kto to ten Piątek jest?
Mieszkaniec Braniewa
18.04.2019, 10:19
Mieszkaniec Braniewa
Pisarz, publicysta i dziennikarz śledczy. Autor reportaży śledczych o rosyjskich powiązaniach Antoniego Macierewicza i innych polityków. Między innymi komentator rozgłośni TOK FM i redaktor " Miesięcznika Ewangelickiego".
wypalacz węgla w Bieszczadach
18.04.2019, 23:58
wypalacz węgla w Bieszczadach
a tok fm nie jest w rękach holdingu ITI Corp., do którego należy między innymi stacja telewizyjna TVN, a także spółki ITI, czy coś Ci to nie mówi???
wypalacz węgla w Bieszczadach
18.04.2019, 23:57
wypalacz węgla w Bieszczadach
a tok fm nie jest w rękach holdingu ITI Corp., do którego należy między innymi stacja telewizyjna TVN, a także spółki ITI, czy coś Ci to nie mówi???