IV sesja Rady Gminy Płoskinia

W czwartek 25.04.2019 w sali widowiskowej Biblioteki Publicznej Gminy Płoskinia, odbędzie się IV sesja Rady Gminy Płoskinia. Rozpoczęcie obrad o godz.14.00

Transmisję z posiedzenia można oglądać na żywo klikając w poniższy link:

https://www.youtube.com/watch?v=UTDbPksvMms

Porządek obrad:

 1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr II/25/2018 Rady Gminy Płoskinia z dnia 20 grudnia 2018 roku w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Płoskinia na lata 2019-2028.
 4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 rok.
 5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości położonej na terenie Gminy Płoskinia.
 6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie trybu i sposobu powoływania i odwoływania członków Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego w Płoskini oraz szczegółowych warunków jego funkcjonowania.
 7. Rozparzenie projektu uchwały w sprawie przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Olsztynie skargi Prokuratora Rejonowego w Braniewie na Uchwałę Nr XXXXI/252/2010 Rady Gminy Płoskinia z dnia 29 października 2010 roku w sprawie trybu i sposobu powoływania i odwoływania członków Zespołu Interdyscyplinarnego w Płoskini oraz szczegółowych warunków jego funkcjonowania.
 8. Rozparzenie projektu uchwały w sprawie przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Olsztynie skargi w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obrębu Tolkowiec, gmina Płoskinia.
 9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Płoskinia praz określenia granic obwodów publicznych szkół podstawowych od dnia 1 września 2019 roku.
 10. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przekazania do zaopiniowania organowi regulacyjnemu regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków.
 11. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
 12. Interpelacje radnych .
 13. Wolne wnioski.
 14. Zakończenie obrad.
Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.