Honda uderzyła w budynek

  • 13 maja 2019, 22:25
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
Honda uderzyła w budynek fot. policja
W poniedziałek (13.05.2019) policjanci z braniewskiej drogówki pracowali na miejscu nietypowej kolizji. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca hondą,na skutek uderzenia przez inny pojazd, straciła panowanie nad autem, uderzyła w znak drogowy, a następnie wjechała w ścianę domu jednorodzinnego. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Dzisiaj (13.05.2019 r.) około godz. 6:30 oficer dyżurny braniewskiej jednostki został powiadomiony, że przy jednej z braniewskich ulic samochód osobowy uderzył w dom. Na miejsce natychmiast wysłano patrol ‘’drogówki’’. Funkcjonariusze, którzy pracowali podczas tej kolizji ustalili, że za całą sytuację odpowiedzialny jest kierowca audi, który nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej hondzie.

Mężczyzna uderzył w bok samochodu, a na skutek zderzenia kierująca autem kobieta straciła panowanie nad pojazdem I uderzyła w znak drogowy. Honda, którą kierowała zatrzymała się w ścianie budynku jednorodzinnego. Na szczęście na skutek kolizji nikt nie odniósł większych obrażeń. Policjanci ukarali sprawcę zdarzenia mandatem. 

Informacja prasowa

Zdjęcia (1)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.