Nietrzeźwy kierowca bez uprawnień uderzył w drzewo

  • 10 czerwca 2019, 14:01
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
Nietrzeźwy kierowca bez uprawnień uderzył w drzewo fot. pixabay
Policjanci z braniewskiej ‘’drogówki’’ pracowali na miejscu kolizji spowodowanej przez pijanego kierowcę. Funkcjonariusze ustalili, że 23-latek, który przewoził trzech pasażerów, uderzył pojazdem w drzewo, a następnie uciekł do pobliskiego lasu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Wszyscy podróżujący samochodem byli pod działaniem alkoholu, a 23-letni kierowca dodatkowo nie posiadał prawa jazdy. Teraz nieodpowiedzialny mężczyzna odpowie przed sądem.

W niedzielę (9.06.2019 r.) po godz.10:00 oficer dyżurny braniewskiej jednostki został powiadomiony, że w okolicy miejscowości Marcinkowo (gm.Braniewo) doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce natychmiast wysłano patrol. Funkcjonariusze po dotarciu na wskazaną trasę ustalili, że kierujący volkswagenem stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Z mężczyzną podróżowało trzech pasażerów. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Tuż po wyjściu z pojazdu 23-latek uciekł do pobliskiego lasu, po chwili wrócił jednak na miejsce zdarzenia. Z relacji świadków wynikało, że tuż przed zderzeniem mężczyzna jechał całą szerokością jezdni tzw. ,,wężykiem’’.

Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badania stanu trzeźwości wykazało, że zarówno kierowca jak i jego pasażerowie byli pod działaniem alkoholu. Co więcej, w rozmowie z 23-latkiem policjanci ustalili, że nie posiada on uprawnień do kierowania, a obecnie jest uczestnikiem kursu na prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. 

Informacja prasowa
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.