Motocyklista uderzył w bok skręcającego auta

  • 25 czerwca 2019, 22:26
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
Motocyklista uderzył w bok skręcającego auta fot. PSP w Braniewie
24 czerwca, kilkanaście minut po godz. 09:00 braniewscy strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem motocykla oraz pojazdu osobowego.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 54 w pobliżu miejscowości Gronowo gm. Braniewo. W wyniku uderzenia motocykla w bok skręcającej toyoty, ranny został motocyklista, który spadł z motocykla i wpadł do przydrożnego rowu. - Po udzieleniu pomocy medycznej rannego motocyklistę załoga zespołu ratownictwa medycznego przetransportowała do szpitala - informuje mł.bryg Ireneusz Ścibiorek oficer prasowy PSP w Braniewie. 

Na czas prowadzenia działań ruch na drodze krajowej odbywał się wahadłowo. Na miejsce wypadku skierowano dwa pojazdy ratownicze z JRG PSP w Braniewie. 

Informacja prasowa

Zdjęcia (10)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Walo
29.06.2019, 21:20
Walo
Januszowi odwinęła się maneta i nie ogarnął prędkości. Jak mu brak wrażeń to niech na wesołe miasteczko jedzie bo takim zachowaniem psuje opinie normalnym motocyklistom.
Ja
28.06.2019, 12:43
Ja
Widziałem jak jechał wyprzedzal sznur samochodow i nie mógł widzieć że ktoś skręca w lewo , na liczniku koło 200 /h, miał facet dużo szczęścia że udało się wychamowac. Ale prędkość robi swoje, nie można było tak jechsc przepisowe 90
Moto
27.06.2019, 19:57
Moto
I tyle z zachowania bezpiecznej odleglosci.