Letnia promocja w EMS Trening Braniewo

Letnia promocja w EMS Trening Braniewo fot. archiwum EMS
Wakacje to okres błogiego lenistwa, grillowania i odpuszczania sobie wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Niestety, nasze ciało nie może inaczej zareagować jak gromadzeniem się kolejnych centymetrów w pasie. W lecie mamy więcej energii, więc warto w sobie znaleźć odrobinę motywacji i zacząć dbać o swoją sylwetkę. Jak to zrobić skutecznie? Przeczytaj uważnie tekst dalej – bo my doskonale wiemy jak to zrobić szybko, trwale, bezpiecznie i zdrowo.

Świat oszalał na punkcie dbania o wygląd swojego ciała. Każdy z nas ma coś co chciałby poprawić. Czy istnieje jakieś cudowne rozwiązanie aby nie trzeba było codziennie poświęcać półtorej godziny na treningi ? Coś co w bardzo krótkim czasie daje nam mega efekty i jest praktycznie dla każdego zdrowego człowieka ?

Mamy odpowiedź na te pytania – trening EMS czyli „trening pod napięciem” polegający na elektrostymulacji całego ciała.

Na EMS trening wystarczy wziąć ze sobą buty na zmianę, ponieważ specjalny strój wypożyczamy na miejscu. W okresie letnim przygotowaliśmy specjalną letnią promocję. Koszt 4 treningów to tylko 350 zł. Pierwszy trening próbny to kwota 50 zł więc warto wypróbować jak na Ciebie działa elektrostymulacja.

Od półtora roku w Centrum Treningu Personalnego Patryka Drzewieckiego przy ulicy Wieżowej, działa EMS Trening. Kilkadziesiąt osób miało okazję już wypróbować a nawet osiągnęło i osiąga spektakularne efekty. W Braniewie działamy od 8 miesięcy.

Oczywiście musimy być świadomi, że nie ma cudownego systemu, który zrobi za nas wszystko a my nie włożymy w to żadnego wysiłku. Bardzo ważna jest dieta, suplementacja, sen, regeneracja, poziom stresu. Najważniejszy przy utracie zbędnych kilogramów jest stały, ujemny, dzienny bilans kaloryczny. Oznacza to mówiąc prościej, musimy jeść trochę mniej niż spalamy. Dzięki temu organizm będzie czerpał z rezerw tłuszczowych (to jego zapasowe zasilanie). Dzięki EMS podnosimy ten dzienny deficyt przez co, nawet przy nie dużej redukcji kalorii, możemy spalić więcej.

 

 

Poznaj najefektywniejszą formę treningu całego ciała.

Trening EMS (electrical muscle stimulation) polega na pobudzeniu mięśni do skurczu poprzez impuls elektryczny pochodzący z zewnątrz. Przy normalnym treningu nasz ośrodkowy układ nerwowy wysyła impulsy nerwowe do mięśni, które chcemy aktywować do danego ruchu. Przy elektrostymulacji impuls ten pochodzi z elektrody umieszczonej w kombinezonie, który zakładany jest podczas treningu. Dzięki temu, trener jest w stanie dokładnie kontrolować pracę mięśni ćwiczącego i skracać drogę do postawionego celu. Dodatkowo dzięki treningowi EMS jesteśmy wstanie pracować nad kilkoma partiami mięśniowymi równocześnie, co znacznie skraca czas ćwiczeń, nie tracąc na efektywności.

 

Jak działa EMS Trening ?

EMS Trening za pomocą impulsów elektrycznych oddziaływuje na układ mięśniowo-szkieletowy. Proces ten nie jest nienaturalny dla naszego organizmu, ponieważ w ciele człowieka generowane są impulsy elektryczne, które w efekcie umożliwiają wykonywanie podstawowych czynności życiowych. Należy pamiętać, ze nasze mięśnie pracują dzięki impulsom elektrycznym.

Dlatego też powstał EMS Trening, który jest jedynym sprzętem zaprojektowanym i zbudowanym w celu przeprowadzenia bezprzewodowych treningów EMS.

Dzięki treningowi EMS nie obciążasz stawów ani kręgosłupa. Ponadto uzyskujesz zadowalające efekty w o wiele krótszym czasie, niż stosując tradycyjną formę treningu. Spróbuj poprawić z nami swoją kondycję oraz wyeliminować bóle pleców. Napinanie mięśni wywoływane przez urządzenie Systemu EMS poprawiają napięcie tkanki łącznej i krążenie krwi, a przecież to właśnie dotlenienie krwi pozwala efektywniej spalać tłuszcz. 

 

Czy stracę na wadze z EMS Trening System?

Tak. Podczas treningu EMS wszystkie główne grupy mięśni są stymulowane do wzrostu, a metabolizm jest przyspieszany. Stymulowane do pracy mięśnie spalają więcej kalorii, a tym samym metabolizm spala więcej tłuszczu. W następstwie tego procesu następuje redukcja tkanki tłuszczowej i masy ciała. 

Pierwsze efekty widoczne są już po kilku treningach. W połączeniu ze zrównoważoną dietą, trening EMS jest idealną metodą wspierającą zdrowy styl życia i redukcję tkanki tłuszczowej. 

 

Czy zbuduję mięśnie z AQ8 System?

Tak. Jednak istnieje różnica pomiędzy kobietami i mężczyznami. Kobiety mogą skutecznie poprawić swoje obszary problemowe. Tym samym mogą osiągnąć naturalny, atrakcyjny i seksowny kształt ciała. Należy jednak pamiętać, że kobiety są ograniczone w pewien sposób również przez swoje hormony (między innymi w procesie budowy mięśni). Za pomocą treningu EMS, żadna kobieta nie zbuduje w sposób niezamierzony nadmiernych mięśni. 

Budowa ciała pozwala mężczyznom szybciej zbudować mięśnie. Za pomocą treningu EMS nawet głębokie włókna mięśniowe, które zwykle nie mogą być uaktywnione za pomocą konwencjonalnego treningu, dzięki tej metodzie jednak pracują. Dlatego w przypadku mężczyzn widać poprawę struktury wszystkich grup mięśni. 

 

Czy stymulacja mięśni sprzętami AQ8 jest bezpieczna? Nie zagraża sercu?

Nie, według oficjalnych badań, nie ma absolutnie żadnego negatywnego skutku dla zdrowego człowieka. Przeciwnie, istnieje wiele pozytywnych epifenomenach. EMS trening jest również uznaną częścią klasycznej techniki fizjoterapii. 

Impulsy elektryczne niskiej częstotliwości nie wpływają negatywnie również na serce. Wyłącznie aktywują prążkowane szkieletowe mięśnie. Narządy i serce nie są dotykane tymi impulsami.

Zajęcia EMS w Braniewie prowadzi Anna Woronowicz. Aktywna mama półtorarocznego synka. Jest to osoba z bogatym doświadczeniem trenera ale najważniejsze, że dzięki systemowi EMS udało jej się po ciąży, dokonać na sobie spektakularnej wręcz metamorfozy. Tym doświadczeniem chętnie podzieli się z obecnymi i przyszłymi podopiecznymi.

 

W cenie jednej sesji otrzymujemy:

  • opiekę i wiedzę doświadczonego trenera personalnego, który indywidualnie dobiera rodzaj i intensywność ćwiczeń
  • 20 minut indywidualnie dobranych impulsów elektrycznych (cały trening to około 30 minut)
  • wynajem na wyłączność studia treningowego
  • analizę składu ciała, ogólne zalecenia żywieniowe, monitoring efektów treningowych

 

 

Więcej informacji i zapisy na treningi próbne pod numerem tel. 505 751 999. Zapraszamy na profil FB: https://www.facebook.com/emsbraniewo/ oraz na stronę www.ems.elblag.pl.

Treningi EMS w Braniewie są prowadzone przy ul. Kościuszki 67.

Artykuł sponsorowany

Zdjęcia (8)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.