Podczas jednej służby zatrzymali trzech poszukiwanych

  • 6 sierpnia 2019, 20:07
  • Informacja prasowa KPP w Braniewie
  • Na sygnale
Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego w przeciągu paru godzin zatrzymali trzech mężczyzn. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że dwóch z nich było poszukiwanych przez braniewski sąd za popełnione wykroczenia, trzeci natomiast za przestępstwo. Teraz żaden z nich nie uniknie już zasądzonej kary.

W trakcie codziennej służby policjanci prewencji nie tylko reagują na zgłaszane interwencje, ale również realizują polecenia i nakazy sądu. W poniedziałek (5.08), podczas wykonywania właśnie takich czynności funkcjonariusze zatrzymali trzech poszukiwanych. Do drzwi pierwszego z nich zapukali tuż przed godz.11.00. Za popełnione wykroczenie 60-latek miał spędzić kilka dni w areszcie. Od kary uwolniła go opłacona grzywna.

Niespełna godzinę później podczas patrolu miasta Braniewa policjanci zwrócili uwagę na spacerującego mężczyznę, który rysopisem odpowiadał kolejnemu poszukiwanemu. Na widok umundurowanego patrolu 31-latek próbował uciec, bezskutecznie bo chwilę później był już w radiowozie. Decyzją sądu 31-latek trafił do więziennej celi na 15 dni.

Jeszcze tego samego dnia około godz.16.00 funkcjonariusze ustalili, że na terenie Fromborka może przebywać młody mężczyzna, wobec którego braniewski sąd wydał nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego za pobicie. Podejrzenia policjantów okazały się słuszne. Poszukiwany z miejsca interwencji trafił do komendy, skąd zostanie teraz doprowadzony wprost do więziennej celi, w której spędzi 165 dni zasądzonej kary. 

Informacja prasowa KPP w Braniewie
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dumny elblążanin
09.08.2019, 15:08
dumny elblążanin
czy to prawda że każdy braniewianin rodzi się z wyrokiem w zawiasach?