19-latek uderzył w drzewo. Został zabrany do szpitala

  • 28 sierpnia 2019, 9:20
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
19-latek uderzył w drzewo. Został zabrany do szpitala fot. PSP w Braniewie
Wczoraj (27.08.2019), kilkanaście minut po godz. 12:00 służba dyżurna Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie otrzymała zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem hondy. Do zdarzenia doszło na łuku drogi wojewódzkiej nr 506 w pobliżu miejscowości Chruściel gm. Płoskinia.

Jak informują strażacy samochód uderzył bokiem w przydrożne drzewo, a następnie przewrócił się blokując ruch na drodze wojewódzkiej. Ranny 19- latek, który kierował pojazdem, po udzieleniu pomocy medycznej został przewieziony przez załogę ZRM do szpitala.

- Strażacy oprócz zabezpieczenia miejsca wypadku, sprawdzili czy nie ma innych osób poszkodowanych, odłączyli akumulator oraz zneutralizowali wycieki. Rozbity pojazd po postawieniu na kolach został usunięty na pobocze drogi wojewódzkiej - mówi mł.bryg. Ireneusz Ścibiorek oficer prasowy KP PSP w Braniewie.

Na miejsce zdarzenia skierowano trzy pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków – ochotników z OSP Stare Siedlisko, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Po około godzinie utrudnień, ruch na drodze wojewódzkiej został przywrócony.

 

Informacja prasowa

Zdjęcia (9)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.