Wyjątkowe warsztaty taneczne

Wyjątkowe warsztaty taneczne fot. archiwum organizatora
Szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników dancehallu. Już w najbliższy piątek w Braniewie odbędą się warsztaty taneczne, które poprowadzi tancerz Cojo Hotfoot. Jamajczyk przyjedzie do Polski po raz pierwszy.

- Dzięki uprzejmości Katarzyny Rozumek z Flowin'Style DanceStudio oraz Emilii Kozłowskiej z Dance Control Studio Tańca również i nasze Studio - Inicjatywa Dance Studio stanie się Gospodarzem kosmicznie autentycznych, nieskazitelnie inspiracyjnych i niewyobrażalnie pożądanych warsztatów dancehall z tancerzem i nawijaczem - Cojo  Hotfoot - mówi Małgorzata Siedlik z Inicjatywa Dance Studio. - Cojo to osoba niezwykle utalentowana, warsztaty z nim to masa wiedzy, opowieści, historii i Dancehallu w najczystszej postaci - dodaje organizatorka warsztatów. 

 

 

KIEDY: 11 października 2019 (piątek)

GDZIE: Braniewo, Łąkowa 1, piętro +1, sala lustrzana (buty na zmianę oraz kurtki pozostawiamy w szatni basenowej, listę obecności podpisujemy w Recepcji INICJATYWA Dance Studio (czyli w naszej Klubokawiarni SZYSZKA)

ZAPISY: Na warsztat zapisujemy się wyłącznie pod nr 661733079 oraz poprzez formularz: http://bit.ly/2kZEj80

Więcej informacji na profilu: Inicjatywa Dance Studio

 

INICJATYWA Dance Studio to córka kolektywu sportowo-edukacyjnego Sportowa Inicjatywa. Od 2015 roku na terenie Warmii zrewolucjonizowaliśmy usługi sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szkoła Tańca zajmuje się szkoleniem dzieci od 4 roku życia w różnych technikach tanecznych - jednakże serce i największą praktykę oddala technice pochodzącej ze słonecznej Jamajki - zwanej DANCEHALL. Ten energetyczny i inspirujący taniec posiada wiele swoich odsłon, w tym dedykowany dzieciom. I to właśnie trenowaniem właśnie dancehallu poświęciły się Karolina Jędrasik (główny instruktor) oraz Małgorzata Siedlik (właściciel)- stawiając na profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywność. W tej chwili w Braniewie trenuje 7 grup formacyjnych. Kolejnymi, trenującymi Dancehall grupami są: Tolkmicko, Milejewo, Chruściel oraz Orneta i Pieniężno. Co łącznie daje siłę i moc 13 grup turniejowych!

Kadra Inicjatywa Dance Studio prężnie szkoli się na warsztatach w kraju i za granicą by przygotować grupy do startów w nowym sezonie tanecznym. Ponadto, opracowuje REWELACYJNY projekt NAJZDOLNIEJSZYCH Uczestniczek - tzn. Grupa PRO, która stara się o reprezentacje kraju na zawodach Dancehall Master World we Francji w lutym 2020 r. Z tej okazji opracowuje kampanie „100 na 100 Grupa PRO”, która pozyskiwać będzie 100 Przedsiębiorców i ludzi dobrego serca, którzy zechcę wesprzeć ich reprezentowanie nie zawrotną kwotą 100 PLN. Wkrótce szczegóły tej akcji.

 

Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (6)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.