Tragiczny finał czołowego zderzenia. Nie żyje 63-letni kierowca peugeota

Tragiczny finał czołowego zderzenia. Nie żyje 63-letni kierowca peugeota fot. PSP w Braniewie
W poniedziałek (25.11.2019) na drodze powiatowej w pobliżu miejscowości Pakosze doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Po wypadku cztery osoby trafiły do szpitali. Niestety lekarzom nie udało się uratować 63 - letniego kierowcy peugeota.

W poniedziałek, 25 listopada około 15.40 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej, w pobliżu miejscowości Pakosze.

Po przybyciu na miejsce ratowników okazało się, że doszło do czołowego zderzenia Renault Megane oraz Peugeot Partner.  - Siła uderzenia była tak duża, że obecni na miejscu strażacy musieli wykorzystać narzędzia hydrauliczne, aby wydobyć rannych kierowców - mówi mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek oficer prasowy PSP w Braniewie.  Pojazdami podróżowały łącznie 4 osoby. Kierowcy oraz pasażerowie zostali przewiezieni do szpitali w Bartoszycach i Olsztynie.

Jak poinformowała policja, 63-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego zmarł w szpitalu. 

Na miejscu wypadku pracowali strażacy z  PSP (3 pojazdy) ochotnicy z OSP  Pieniężno i Płoskini oraz 5 zespołów ratownictwa medycznego. W czasie prowadzenia działań ratowniczych droga powiatowa była zablokowana. 

Szczegółowym wyjaśnieniem wszystkich okoliczności wypadku zajmują się policjanci z KPP w Braniewie.

Redakcja TVBraniewo24
Tragiczny finał czołowego zderzenia. Nie żyje 63-letni kierowca peugeota
— Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (13)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.