Zastępca burmistrza Fromborka odwołany. Powód? Ciężkie naruszenie obowiązków

Zastępca burmistrza Fromborka odwołany. Powód? Ciężkie naruszenie obowiązków fot. UMiG we Fromborku
Burmistrz Fromborka odwołał swojego zastępcę Marka Misztala. Jak wynika z zarządzenia, powodem odwołania jest ciężkie naruszenie obowiązków pracowniczych polegające na świadomym i celowym podaniu nieprawdy w zakresie stażu pracy.

Informacja o odwołaniu pojawiła się w Biuletynie Informacji Publicznej w środę 27.11.2019. Jak wynika z zarządzenia odwołanie nastąpiło natychmiastowo w trybie art. 52 Kodeksu Pracy - to jest ciężkie zawinione naruszenie obowiązków pracowniczych polegające na świadomym i celowym podaniu nieprawdy w zakresie stażu pracy.

- Jednym z powodów było wprowadzenie dwóch uchwał, bez uzgodnienia ze mną - wyjaśnił burmistrz Fromborka Zbigniew Pietkiewicz.

http://www.frombork.samorzady.pl/art/id/7375

Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (1)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (77)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

typ41
25.01.2020, 19:32
typ41
szkoda p Marka takie doswiadczenie sam
wódz
15.12.2019, 20:48
wódz
Wielki polityk niczym napolełon
Nocny Marek
10.12.2019, 15:09
Nocny Marek
Co pani sekretarz robi w urzedzie po godzinach pracy? Moze i jej trzeba sie przyjzeć czy nie miesza w papierach.
XXX
10.12.2019, 19:07
XXX
Może dorabia sprzatajac?
Umowa Zlecenie
13.12.2019, 12:32
Umowa Zlecenie
Za coś dodatkowe pieniadze czyli umowe zlecenie Urzad jej wypłaca
Bieda
16.12.2019, 18:27
Bieda
Trzeba dać pani Sekr. dorobić bo tam mało zarabia bidulka
Spoko
06.12.2019, 1:12
Spoko
Jano,bredzisz jakbyś się szmat najadl. Prawy, serdeczny pasują do tego Pana jak wół do karety.
jano
04.12.2019, 16:57
jano
Jest bardzo irytujące jak to sie posądza prawych i serdecznych ludzi. do tego wykształconych w wieczorówkach i zaocznych. Marku nie daj się, wydaj jakieś oświadczenie, broń się a my za Tobą murem jak Zawisza
haha
05.12.2019, 6:26
haha
Marek prawy i sprawiedliwy?To żart stulecia,On tylko na siebie patrzył,Taki narcyz,świecący jak by masłem sie nasmarował Ludzi miał za nic , Jakie oświadczenie ma wydać? że za mało zrobił przekrętów?Brawo Panie Burmistrz Fromborka ,,trochę za pózno ,,ale jednak,,
oświadczenie
05.12.2019, 16:01
oświadczenie
o tym jak pracuj dla idei a nie dla kasy:)
mdo m
04.12.2019, 5:13
mdo m
Marek i Marian to te samo imię?
Cukowski
03.12.2019, 17:32
Cukowski
Marek, teraz to możesz sobie zanucić," znowu w życiu mi nie wyszło ale za to wyszło szydło z intencjami czego ja od życia chcę, dużo kasy mało pracy, celebryckie życie wieść....na, na, na....". Powodzenia na nowej drodze " KARIERY" .
brzydkie kaczątko
03.12.2019, 15:32
brzydkie kaczątko
piekny jesteś Marek
janusz
03.12.2019, 13:22
janusz
kto w rzyciu nic nie zajebał niech pierszy żuci kamień
ziom
04.12.2019, 16:21
ziom
naucz się pisać gamoniu
obiektywny
03.12.2019, 10:39
obiektywny
pierwsze dwa lata Marek był dobrym burmistrzem, potem wyszła z niego prawda, czyli zaczął być zwykłą świnią dla ludzi, a to zaowocowało totalna porażką. podejrzenie nieprawidłowości rzutuje negatywnie na jego karierę w samorządach. zresztą prosze Państwa kto idzie do samorządów? nieudacznicy co nie potrafia prowadzić swoich biznesów a chcą zarządzać majątkiem wspólnym i brac za to kasę, a co niektórzy jak MM być może coś ukręcić na boku( ale to jest tylko podejrzenie bo resztę wykaże prokurtura
do obiektywnego- samorzadowiec
04.12.2019, 13:43
do obiektywnego- samorzadowiec
Nieudacznikiem ty zapewne jesteś ty skoro masz takie wyobrażenie o ludziach pracujących w samorządach. Tak samo szmaty są w prywatnym biznesie jak i w samorządach ale to zapewne pojedyncze osoby. Ciekawe ilu ludzi zatrudniasz na ,,czarno' albo ile im płacisz, bądź ile ukryłeś faktur przed fiskusem ,,uczciwy biznesmenie".
zgadzam sie z obiektywnym
05.12.2019, 16:09
zgadzam sie z obiektywnym
Jak jestes taki dobry to dlaczego nie prowadzisz własnej firmy? od razu oceniasz ludzi że kradna ? a dlaczego bo sam tak postepujesz? z drugiej strony widac jakim jesteś niedouczonym laikiem, faktury wszystkie są w JPK a zatrudnianie na czarno sie nie opłaca. Panie samorządowiec z koziej dupy