Obradował Zarząd Powiatowy ZOSP RP w Braniewie

  • 18 grudnia 2019, 6:44
  • Informacja prasowa PSP w Braniewie
  • Na sygnale
Obradował Zarząd Powiatowy ZOSP RP w Braniewie fot. PSP w Braniewie
16 grudnia 2019 roku, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Braniewie odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Braniewie.

Zebraniu przewodniczył gospodarz obiektu Burmistrz Miasta Braniewa i jednocześnie Prezes ZOP ZOSP RP w Braniewie druh Tomasz Sielicki.

Podczas zebrania uczestnicy omówili i podsumowali działalność jednostek OSP na terenie powiatu braniewskiego.  Zebrani podjęli również decyzję o powołaniu komisji ds. młodzieży i sportu.

- Zebranie to doskonały czas na dyskusję na temat najważniejszych wydarzeń, inwestycji, działań ratowniczych i społecznych realizowanych przez ruch pożarnictwa ochotniczego - mówi mł.bryg. Ireneusz Ścibiorek oficer prasowy KP PSP w Braniewie.

Przedstawiona została też informacja o działalności finansowej ZOP ZOSP RP w Braniewie. Przedświąteczne zebranie to również doskonała okazja do wspólnych życzeń i przełamania się opłatkiem przez uczestników zebrania. Zebrani mieli możliwość skosztowania tradycyjnych przysmaków bożonarodzeniowych. 

Informacja prasowa PSP w Braniewie

Zdjęcia (10)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.