XV sesja Rady Miejskiej w Braniewie [na żywo]

W środę, 15.01. 2020 r. odbędzie się XV posiedzenie Rady Miejskiej w Braniewie. Jak wynika z porządku obrad, radni zajmą się m.in. głosowaniem nad uchwałą w sprawie zbycia udziałów Gminy Miasta Braniewa w Pętli Żuławskiej spółce z o.o. w likwidacji z siedzibą w Elblągu w celu ich dobrowolnego umorzenia, głosowaniem nad uchwałą dot. utworzenia Spółdzielni Socjalnej "Braniewska Spółdzielnia Dragon", oraz zmianami w budżecie. Nie zabraknie także stałych punktów tj. sprawozdania burmistrza, interpelacji i spraw rożnych. Sesję będziemy transmitowali na żywo. Zapraszamy do oglądania. Rozpoczęcie o godz. 9.30.
9.35 - Porządek obrad został rozszerzony o uchwałę w sprawie zaciągnięcie kredytu długoterminowego.

Proponowany porządek obrad:

  1. Otwarcie obrad .
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Zatwierdzenie porządku obrad.
  4. Zatwierdzenie protokołu z XIV sesji Rady Miejskiej.
  5. Sprawozdanie Burmistrza Miasta Braniewa z działalności między sesjami .
  6. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie udziałów Gminy Miasta Braniewa w Pętli Żuławskiej spółce z o.o. w likwidacji z siedzibą w Elblągu w celu ich dobrowolnego umorzenia.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie utworzenia Spółdzielni Socjalnej pod nazwą „Braniewska Spółdzielnia Socjalna Dragon”.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty dla Miejskiego Ośrodka Sportu „Zatoka” w Braniewie.
  9. Przerwa.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian budżetu miasta na 2020 r.
  11. Interpelacje.
  12. Sprawy różne.
  13. Zakończenie obrad.

 

Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gosia
10.03.2020, 20:21
Gosia
Asiu Ty jeszcze piszesz te donosy i zbierasz podpisy?
Gosia
10.03.2020, 20:21
Gosia
Asiu Ty jeszcze piszesz te donosy i zbierasz podpisy?
Gosia
10.03.2020, 20:21
Gosia
Asiu Ty jeszcze piszesz te donosy i zbierasz podpisy?
Wioleta i Darek
19.02.2020, 22:55
Wioleta i Darek
Jezu,co ja zrobie,tyle intryg,tyle klamstw ,tyle osob zaangazowalam i ...wyrwalalam i pisma do podpisu podsuwalam i tyle obiecalam...i pracy nie bede miala...
Półtora roku kadencji i co ?
15.02.2020, 22:09
Półtora roku kadencji i co ?
Szanowni mieszkańcy drodzy wyborcy cóż to się dzieje w owym Braniewie? Państwo w Państwie! Czy tego oczekiwaliśmy ? Czas zabrać się za miasto czas na porządki tak jak w Pieniężno. Dziś jesteśmy otwarci dajemy 3 miesiące,czekamy i sprawdzimy co w owym mieście i u nowego kierownictwo. Czas start III,IV,V !!!
wojciech
25.02.2020, 14:22
wojciech
daj spokój przecież jest tak pięknie
pożyczka z ANNA CHROMA
01.02.2020, 13:33
pożyczka z ANNA CHROMA
Cześć przyjaciele Nazywam się TERESA ZAJAK Jeśli potrzebujesz pilnego kredytu Zaprosiłem cię do skontaktowania się z ANNA CHROMA I nie będziesz rozczarowany To tylko sugestia Mam pożyczkę w wysokości 130 000 Zl dzięki temu wspaniałemu człowiekowi Aby uzyskać więcej informacji Odpowiedz mi krótką wiadomością Lub skontaktuj się ze swoim pożyczkodawcą annachroma1949@gmail.com skontaktuj się z moim adresem e-mail: teresazajac133@gmail.com Autorzy ANNA CHROMA Będziesz miał rozwiązania dla wszystkich swoich problemów Potwierdzam to Jeśli nie potrzebujesz pożyczki Więc poinformuj swoją rodzinę i przyjaciół dziękuj 
Miejscowy
23.01.2020, 23:41
Miejscowy
A co się dzieje na basenie miejskim dyrektor będzie nowy mianowany kierownik przez siebie zostanie a co dalej ??????? LUdzie patrzą i widzą .Co zrobi władz aż???!!!!??
Straż Miejska powraca do ABK
15.02.2020, 22:10
Straż Miejska powraca do ABK
Nowy dyrektor już wybrany zapewne niejaki A.K.
Jeden z elektoratu
10.03.2020, 20:19
Jeden z elektoratu
Żeby szanowny burmistrz pamiętał też o wymianie dyrektorów wybranych za czasów szanownej pani Trzcińskiej.W szkołach aż się o to prosi a i o przedszkolach niech też pamięta.
Mieszkaniec
27.01.2020, 14:51
Mieszkaniec
A kto tam jest kierownikiem, Pani Marta?
Do mieszkańca
29.01.2020, 0:02
Do mieszkańca
Panią Martę to już we wrześniu zamienili na kolegę dyrektora basenu
Darek
10.03.2020, 20:20
Darek
Bardzo słusznie.Na Arturka też czas.On zawsze wolał basen niż szkołę.
Julka
18.01.2020, 9:17
Julka
Bredzisz jak stara baba
julka
19.01.2020, 12:06
julka
Kultury to Cię uczyli w szkole specjalnej
Walo
22.01.2020, 11:57
Walo
Nie obrażaj dzieci ze szkoły specjalnej. Julka nauki pobiera pod monopolowym.
Do Julki
16.01.2020, 16:32
Do Julki
Przecież trwa remont nie widzisz
julka