Żaluzje drewniane - idealne do nowoczesnych aranżacji

Żaluzje drewniane są obecnie jedną z chętniej wybieranych osłon okiennych. Wpływ na taki stan rzeczy ma kilka czynników. Jednym z nich jest estetyczny wygląd tego produktu. Kolejnym, jego wysoka funkcjonalność

Żaluzje drewniane z powodzeniem mogą zastąpić tekstylne rolety. Mogą też być wykorzystane praktycznie w dowolnej aranżacji, chociaż najchętniej wybierane są do wnętrz o minimalistycznym, nowoczesnym wyglądzie. Sprawdź, dlaczego dokładnie warto zainteresować się akurat tym rodzajem żaluzji.

Żaluzje drewniane w nowoczesnych i klasycznych aranżacjach

Jak to zostało wyżej wspomniane, żaluzje wykonane z drewna chętnie wybierane są do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Dzieje się tak ze względu na to, że mają prosty i elegancji wygląd. Szczególnie te o naturalnym wykończeniu będą ocieplać takie wnętrze. Przez co będzie ono sprawiało wrażenie przytulniejszego. Warto jednak tutaj podkreślić, że tego rodzaju żaluzje są dostępne w różnych kolorach. Dzięki temu można je dobrać również do wnętrz nowoczesnych inspirowanych klasycznymi stylami np. prowansalskim, skandynawskim, rustykalnym czy glamour. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wersje kolorystyczne tego produktu, zajrzyj na stronę wiodącego producenta żaluzji drewnianych, marki Karnix: https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html.

Żaluzje z drewna – doskonała ochrona przed słońcem i ciekawskimi spojrzeniami

Żaluzje drewniane wybierane są chętnie również ze względu na swoją funkcjonalność. Wskazuje się bowiem, że mają dobre właściwości termoizolacyjne. Oznacza to, że będą dobrze chroniły pomieszczenie przed nadmiernym nagrzaniem od promieniowania słonecznego. Warto tutaj też zwrócić uwagę na to, że żaluzje tego typu dobrze zaciemniają wnętrza. Dlatego też chętnie wybierane są do salonów i sypialni. Gdzie zależy nam na zachowaniu intymnej atmosfery oraz odgrodzeniu się od zewnętrznego świata.

Poznaj wygodę użytkowania żaluzji drewnianych

Tego typu produkty są też łatwe w użytkowaniu i utrzymaniu w czystości. Aby żaluzje utrzymać w dobrym stanie, wystarczy je raz na jakiś czas przetrzeć suchą, delikatną szmatką. Klient może też dopasować wygląd żaluzji idealnie do swoich potrzeb. Oprócz wspomnianego koloru, można też zdecydować o tym, jaką szerokość lameli będą miały żaluzje. Dostępne są żaluzje drewniane 50 mm oraz 25 mm. Oprócz tego, można wybrać też rodzaj drabinek łączących poszczególne elementy żaluzji – sznurkowe lub taśmowe.

Kolejną kwestią wpływającą na popularność tego typu produktów jest możliwość zamontowania go praktycznie w każdym miejscu. Najchętniej wybierany jest montaż bezinwazyjny. A kiedy taki sposób nie jest możliwy, żaluzje mogą być zamontowane do ściany lub do sufitu. Ciekawym rozwiązaniem jest również montaż we wnęce okiennej.

Warto tutaj wspomnieć, że żaluzje drewniane marki Karnix mogą być też sterowane na różne sposoby. Cały czas wiele osób decyduje się na klasyczne rozwiązanie, jakim jest ręczne zaciąganie i zamykanie żaluzji. Jednak obecnie dostępne są również nowoczesne rozwiązania. W tym możliwość zdalnego sterowania produktem za pomocą specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne. Co pozwala na zaciąganie czy zamykanie żaluzji o konkretnej godzinie, nawet jeśli nikogo nie ma aktualnie w domu.

artykuł partnera
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pożyczka z ANNA CHROMA
01.02.2020, 13:31
pożyczka z ANNA CHROMA
Cześć przyjaciele Nazywam się TERESA ZAJAK Jeśli potrzebujesz pilnego kredytu Zaprosiłem cię do skontaktowania się z ANNA CHROMA I nie będziesz rozczarowany To tylko sugestia Mam pożyczkę w wysokości 130 000 Zl dzięki temu wspaniałemu człowiekowi Aby uzyskać więcej informacji Odpowiedz mi krótką wiadomością Lub skontaktuj się ze swoim pożyczkodawcą annachroma1949@gmail.com skontaktuj się z moim adresem e-mail: teresazajac133@gmail.com Autorzy ANNA CHROMA Będziesz miał rozwiązania dla wszystkich swoich problemów Potwierdzam to Jeśli nie potrzebujesz pożyczki Więc poinformuj swoją rodzinę i przyjaciół dziękuj