Ze sklepowej półki do nogawki spodni. Policjanci zatrzymali złodzieja perfum

  • 27 lutego 2020, 15:57
  • informacja prasowa
  • Na sygnale
Ze sklepowej półki do nogawki spodni. Policjanci zatrzymali złodzieja perfum fot. pixabay
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi powiatu olsztyńskiego, który ukradł perfumy w jednym z braniewskich sklepów. Straty oszacowano na blisko tysiąc złotych. Jak ustalili funkcjonariusze – towar z półek trafiał przez dziurawe kieszenie do nogawek jego spodni.

W zeszłym tygodniu oficer dyżurny braniewskiej policji został powiadomiony, że na terenie jednego z okolicznych sklepów ujęto mężczyznę, który kradł towar z półek. Na miejsce natychmiast wysłano funkcjonariuszy. Policjanci po dotarciu do 38-latka ustalili, że nie była to jego pierwsza wizyta w tym samym sklepie. Za sprawą mężczyzny pierwsze butelki perfum zniknęły już przed południem. Właściciel sklepu oszacował straty na blisko tysiąc złotych.

- Mężczyzna nie kwestionował swojej winy. Co więcej, funkcjonariusze ustalili również, że przestępczy proceder mogły mu ułatwiać spodnie, które nosił - z dziurawymi kieszeniami i zwężoną nogawką - informuje podkom. Jolanta Sorkowicz z KPP w Braniewie. 

Patrol doprowadził 38-latka do komendy, gdzie zajęli się nim kryminalni. Mundurowi przedstawili podejrzanemu zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz do kara do 5 lat pozbawienia wolności.

informacja prasowa
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.