Po czym poznać nowy apartament?

Nie musisz być obserwatorem branży nieruchomości, aby zauważyć, że przy obecnym boomie na inwestowanie pieniędzy w ten segment rynku definicja różnych nieruchomości się rozszerza, wprowadzając w błąd potencjalnych nabywców.

Przykład? Imitacja loftu, niełącząca z nim wszystkich cech określana jest mianem miękkiego loftu. Dzisiaj zastanowimy się, czy każde piękne, nowocześnie urządzone mieszkanie może ubiegać się o prawo do miana apartamentu?

Rozpocznijmy od terminu „miniapartament”, który odcisnął swoje piętno na przeróżnych witrynach internetowych. Okazuje się, że każde pięknie umeblowane i odpowiednio wyposażone nowoczesne mieszkanie z dumą nazywane jest apartamentem.

Z punktu widzenia reklamodawcy użycie tego terminu może podnieść rangę obiektu mieszkalnego, a w związku tym sprzedawcy nieruchomości pozwalają sobie na podnoszenie cen i bagatelizowanie konkurencji w postaci zwykłych mieszkań. Małe apartamenty często są źródłem zainteresowania ludzi, które kupują mieszkanie po raz pierwszy oraz inwestorów, którzy czerpią zyski z wynajmu mieszkania.

 

Jak rozpoznać apartament?

Mieszkanie musi spełniać wiele warunków, aby zasłużyć na miano apartamentu. Zacznijmy od lokalizacji. Ładna okolica w pobliżu centrum miasta z niesamowitymi widokami z okien i tarasu to podstawa. Z kolei budynek, w którym znajduje się apartament, powinien być monitorowany przez firmy ochroniarskie i być otwarty tylko dla mieszkańców i ich gości.

Tworząc tereny rekreacyjne i sportowe (sale fitness, baseny, spa) i place zabaw dla dzieci, podkreśla się prestiż obszaru i poziom jego przydatności dla mieszkańców. Przyda się też winda dojeżdżająca do podziemnego garażu, miejsce parkingowe dla najemcy, recepcja oraz lobby.

Budynek powinien być interesujący architektonicznie i wyróżniać się estetyką, jakości i trwałością materiałów użytych podczas budowy i wykończenia. Dbając o przyszłych mieszkańców, deweloperzy jak Centaurus implementują w swoich apartamentach klimatyzację i systemy bezprzewodowych usług domowych (tzw. Inteligentne domy).

 

Podsumowanie

Jak widać zatem apartament wyróżnia się na tle innych typów mieszkań i warto o tym pamiętać. Szczególnie gdy sami przymierzamy się do zakupu własnych czterech ścian. Jeśli na dodatek uda się znaleźć taki zlokalizowany w centrum dużego miasta, tym lepiej dla nas.

Artykuł partnera
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

John David
09.08.2020, 23:46
John David
Udzielamy gwarantowanych pożyczek biznesowych, pożyczek na zakup samochodu, pożyczek na zakup domu i innych pożyczek osobistych oraz wiele innych. Udzielamy pożyczki długoterminowej od 1 roku do maksymalnie 50 lat z oprocentowaniem 3%. aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się przez e-mail: johndavidcredit@outlook.com lub WhatsApp: +12512399773
Bruce Davids
03.03.2020, 23:59
Bruce Davids
Witam wszystkich, czy obecnie znajdujecie się w poważnym kryzysie finansowym. Czy potrzebujesz pożyczki? Czy Bank odrzucił cię i chcesz pożyczki, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby? - Nie ma problemu. Bez względu na sytuację finansową. Możemy zaoferować kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, kredyty prywatne i kredyty wyłącznie na cele edukacyjne.? Nie szukaj więcej, ponieważ możemy pomóc Ci zabezpieczyć to, czego potrzebujesz. Pytania / wsparcie? - E-mail (ferratum.loans@gmail.com) (ferra_tum@outlook.com) i otrzymaj odpowiedź w ciągu kilku godzin. Możemy pomóc Ci w pożyczce w wysokości od 5000 do 200 milionów USD w celu rozwiązania twoich problemów finansowych przy bardzo niskim 3% oprocentowaniu na okres od 1 do 30 lat (12-360 miesięcy). Ten program finansowania pozwala klientowi cieszyć się niską spłatą odsetek w czasie trwania pożyczki po zabezpieczeniu z nami pożyczki. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach! Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie! Jeśli masz wątpliwości lub chcesz wyjaśnić, napisz do nas na adres E-mail: ferratum.loans@gmail.com E-mail: ferra_tum@outlook.com