Zderzenie pojazdów na krajowej 54

  • 6 marca 2020, 14:09
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
Zderzenie pojazdów na krajowej 54 fot. PSP w Braniewie
W środę, 4 marca służby interweniowały na drodze krajowej 54, gdzie doszło do kolizji dwóch volkswagenów. Na szczęście, poza uszkodzonymi pojazdami, nikt nie odniósł obrażeń.

4 marca 2020 roku, kilka minut po godz. 10:00 służba dyżurna Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie otrzymała zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na drodze krajowej nr 54. Na miejsce wypadku skierowano dwa pojazdy ratownicze z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, funkcjonariuszy policji oraz zespół ratownictwa medycznego. 

Na miejscu ratownicy zastali dwa uszkodzone pojazdy. Do kolizji doszło w wyniku najechania volkswagena na poprzedzający go pojazd. Na szczęście nikt z podróżujących autami nie odniósł obrażeń.

- Uszkodzone volkswageny zostały usunięte na pobocze, a z drogi uprzątnięto rozrzucone elementy konstrukcyjne pojazdów.  Na czas prowadzenia działań ruch na drodze krajowej nr 54 odbywał się wahadłowo - informuje mł.bryg. Ireneusz Ścibiorek oficer prasowy PSP w Braniewie. 

Informacja prasowa

Zdjęcia (7)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.