Uwaga kierowcy! Od dzisiaj utrudnienia w ruchu na ul. Elbląskiej

Od wtorku (10.03.2020), na ul. Elbląskiej - odcinek od ronda gen. Andersa do skrzyżowania z ul. Mielczarskiego, wprowadzony został ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

Trwa przebudowa drogi wojewódzkiej 504 na odcinku Braniewo - Frombork. Na remontowanym odcinku ul. Elbląskiej od ronda gen. Andersa do skrzyżowania z ul. Mielczarskiego został jeden pas ruchu, w związku z tym wprowadzono ruch wahadłowy. Od strony Elbląskiej zamknięta została ul. Krasickiego, na którą dojedziemy tylko od ul. Mielczarskiego. Dodatkowo na remontowanym odcinku drogi obowiązuje zakaz wyprzedzania i ograniczenie prędkości do 30 km/h. 

Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 504 Pogrodzie – Braniewo na odcinku Frombork - Braniewo - to inwestycja realizowana przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie. W ramach zadania zaplanowano przebudowę drogi na odcinku blisko 8,5 km (od ronda gen. Andersa w Braniewie do m. Frombork).  Zakres rozbudowy obejmuje m.in. przebudowę mostów na Kanale Kopernika i rz. Baudzie, budowę zatok postojowych, wzmocnienie nawierzchni, przebudowę skrzyżowań i budowę chodników. Zakończenie prac zaplanowano na koniec listopada 2020 roku.

 

ra

Zdjęcia (5)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

olo
11.03.2020, 22:54
olo
pnie burmistrz! ogarnij pan ten burbel!!!!!!!!!!!!