Zadbaj o komfort pracowników, wstaw dystrybutor wody do biura

Zapewnienie pracownikom dostępu do wody pitnej to obowiązek pracodawcy. Oczywiście można pójść na skróty i uznać, że dostęp do zwykłej wody z sieci wodociągowej wystarczy. W relacjach z pracownikami warto jednak zadbać o dobre relacje. Takie drobne gesty, jak zapewnienie w biurze kawy, herbaty czy dystrybutora do wody, podnoszą znacząco komfort pracy i poprawiają relacje między pracownikami i pracodawcą. Dystrybutory do wody w Szczecinie warto zamówić od firmy Dar Natury, która od lat zajmuje się dostarczaniem doskonałej wody źródlanej do biur w całej Polsce.

Dystrybutor wody w biurze - korzyści dla pracownika i pracodawcy

Wstawienie dystrybutora do wody w biurze to świetne rozwiązanie, ponieważ daje nieustanny dostęp do świeżej wody, bez konieczności kupowania i przechowywania dużych ilości wody w plastikowych butelkach. Skorzystają na tym nie tylko pracownicy, ale też pracodawca. 

Dystrybutor wody do biura - korzyści dla pracownika:

  • nieograniczony dostęp do smacznej wody oczyści atmosferę w zespole i wpłynie na komfort pracy,
  • spożywanie odpowiedniej ilości wody dobrej jakości wpływa pozytywnie na funkcjonowanie całego organizmu, m.in. poprawia koncentrację i zwiększa efektywność pracy,
  • smaczna i zdrowa alternatywa dla wody kranowej - nie każdy przepada za kranówką, której jakość często pozostawia wiele do życzenia,
  • woda z dystrybutora świetnie nadaje się do różnych zastosowań - zarówno do parzenia kawy, jak i do bezpośredniego spożycia. 

Dystrybutor wody do biura - korzyści dla pracodawcy:

  • zyskasz zadowolenie pracowników, co z pewnością pozytywnie wpłynie na wasze relacje,
  • dystrybutor do wody zajmuje dużo mniej miejsca w biurze niż miesięczny zapas wody butelkowanej w zgrzewkach,
  • estetyczny wygląd dystrybutora na wodę,
  • kompleksowa i profesjonalna usługa - dostawy wody odbywają się regularnie, bez angażowania Twoich pracowników,
  • zyskasz opinię ekologicznego przedsiębiorcy - woda z dystrybutora to rozwiązanie przyjazne dla środowiska, zwłaszcza gdy zdecydujesz się na dystrybutor wody filtrujący.

Dystrybutor wody Dar Natury - doskonała woda źródlana dla firm

Dlaczego warto zdecydować się na dystrybutory do wody w Szczecinie od firmy Dar Natury? Przede wszystkim dlatego, że otrzymujemy najwyższej jakości wodę źródlaną. Wydobywana jest w ekologicznie czystym rejonie Polski - na Podlasiu. Głębokość ujęcia wody oraz odpowiednia struktura geologiczna gwarantują wysoką jakość i czystość wody bez konieczności stosowania dodatkowych metod filtracji. Woda ta jest nie tylko naturalnie filtrowana, lecz także chroniona przed zanieczyszczeniami dzięki butelkowaniu na miejscu wydobycia.

Woda źródlana to najlepszy napój, jakim może posłużyć do systematycznego nawadniania organizmu. Dzięki temu, że zawiera umiarkowaną ilość składników mineralnych, można ją pić w dużych ilościach, a nawet podawać dzieciom czy kobietom w ciąży. Warto wiedzieć o tym, że wody wysokozmineralizowane nie nadają się do codziennego spożycia - zalecane są jedynie w wyjątkowych sytuacjach, gdy występuje zwiększone zapotrzebowanie na składniki mineralne (podczas upałów i intensywnego wysiłku fizycznego). Dlatego woda źródlana z dystrybutora to optymalne rozwiązanie do biura.

Dystrybutory do wody w Szczecinie - gdzie je spotkamy?

Na dystrybutor wody w Szczecinie najczęściej decydują się średnie i duże firmy. Najczęściej urządzenia te stawiane są w biurach i w niektórych sklepach. Dystrybutory wody dla firm znajdują też zastosowanie w prywatnych i publicznych szkołach, przedszkolach, żłobkach, a także w szpitalach i przychodniach. Rosnącym zainteresowaniem cieszą się domowe dystrybutory wody. Oszczędności, jakie można wygenerować wstawiając dystrybutor wody do domu, biura czy instytucji, sprawiają, że usługa ta cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Szczecina.

 

Artykuł partnera
Udostępnij:
Oceń: