Zamknięte targowisko, place zabaw i skatepark

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców władze Braniewa zdecydowały o zamknięciu skateparku, plenerowych siłowni oraz placów zabaw. Do odwołania zamknięte także będzie targowisko miejskie i plac handlowy przy ul. Fromborskiej.

W całym kraju podejmowane są działania, które mają na celu zmniejszenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Podobnie jak w innych miastach, w Braniewie również ograniczono dostęp do placów zabaw, siłowni plenerowych i innych obiektów rekreacyjno-sportowych. 

 

"Informujemy, iż w trosce o nasze bezpieczeństwo i zdrowie wszystkie siłownie zewnętrzne, place zabaw, skatepark, targowisko miejskie przy pl. Piłsudskiego, powierzchnia handlowa przy ul. Fromborskiej zostają zamknięte do odwołania. Przebywanie na ich terenie jest zabronione. Przypominamy, ze koronawirus pozostaje przez dłuższy czas na powierzchniach, które zostały dotknięte przez zakażoną osobę" -  czytamy w komunikacie UM w Braniewie. 

 

Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (1)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Braniewianka
23.03.2020, 11:07
Braniewianka
Dbajmy nie tylko o siebie,,,,Pamiętajmy , że obok nas są inni ludzie, którym życie miłe....Pozdrawiam :)
Braniewianin
20.03.2020, 18:22
Braniewianin
Nie zesrajcie sie z tą kwarantanna. Ktoś juz dobrze powiedzial ze to wszystko skonczy sie jak panstwo zarobi swoje. Pozamykajcie wszystkie sklepy. Jak panstwo chce kwarantanne to niech dba o naród. Niech dostarczaja wszystkim srodki potrzebne do życia. Ludzie musza pracowac bo nikt im nie da pieniedzy za siedzenie w domu. Urzedy zamykaja a sklepy pootwierane. Jaki sens.
Momiek
20.03.2020, 16:45
Momiek
Informacja naprawdę szczera wraz z prośbą o uszanowaniu. Warto aby UM poinformował o wsparciu osób,na co mogą liczyć mieszkańcy,seniorzy oraz osoby w grupie ryzyka?
Ja
20.03.2020, 16:37
Ja
I bardzo dobrze. Jeszcze powinny być pozamykane sklepy po za spożywczymi i aptekami bo to co tu się dzieje to w głowie się nie mieści. Np tłumy ludzi w lumpeksach podczas kwarantanny . Dosłownie jak dzieci