Transmisja mszy św. z Parafii św. Antoniego w Braniewie

Wraz z ks. Radosławem Gołębiewskim, proboszczem parafii św. Antoniego w Braniewie, serdecznie zapraszamy na transmisję mszy św. w Niedzielę Palmową.

Transmisja rozpocznie się w niedzielę 5 kwietnia o godz. 10.00. Relacja z nabożeństwa będzie również dostępna po zakończeniu transmisji na naszym portalu oraz w serwisie Youtube. 

- Zachęcamy do przygotowania w domu palmy, zapalenia świecy i pięknego duchowego wspólnego przeżywania Niedzielnej Eucharystii. Niech będzie to czas dobrego przygotowania do wielkich duchowych Wydarzeń, które przed nami... - zapraszają kapłani z parafii św. Antoniego.

Jakość transmisji uzależniona jest od aktualnych parametrów technicznych sieci LTE. 

 

Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bolek i Lolek
06.04.2020, 19:02
Bolek i Lolek
Zamiast pomoc tej rodzinie po pożarze to "chrzescijanie"gapia sie w jakies gusla..masakra..jaka tam wiarke macie?? Do Krynicy Morskiej na siago przez wode ten Wasz ksiadz pojdzie?? To co za wiara.czym sie rajcowac i zachwycac?chyba ze uspokaja sumienia..
Ropuch
07.04.2020, 13:29
Ropuch
Rodzinie już pomogli dostanie jeszcze odszkodiwanue i sobie poradzą. Co do wiary to przynajmniej ja mam wewnętrzne opory do kościoła że względu na chciwość. I obłudę. W mojej ocenie kościół wykorzystuje ludzkie uczucia. Od zawsze tak było tylko komuna krótko od kasy trzymała. Po podpisaniu konkordatu wielebni się rozpuścili z dobrobytu i już nawet Ci najbardziej rozmodleni o tym mówią.
monika
06.04.2020, 9:02
monika
Bardzo dziękuję za ten pomysł i transmisję! Cieszę się, że wielki tydzień - Triduum Paschalne będzie transmitowane. Z wiadomych względów musimy zostać w domu, a takie akcje wspierają człowieka na duchu. DZIĘKUJĘ
gość1
05.04.2020, 15:51
gość1
w innych miastach już dawno są takie transmisje, liczę na kolejne w wielkim tygodniu
redakcja_tvbraniewo24
05.04.2020, 13:16
Redakcja TVBraniewo24
Szanowni Państwo, Niestety, jakość transmisji wideo z dzisiejszego nabożeństwa nie była zadowalająca. Parafia nie dysponuje stałym łączem w kościele, stąd też wystąpiła konieczność wykorzystania internetu bezprzewodowego LTE. Przed podjęciem decyzji o realizacji live, dwukrotnie sprawdzaliśmy zasięg i prędkość internetu i wydawało się, że połączenie będzie stabilne. Niestety, dzisiaj prędkość uploadu w kościele była tragiczna (korzystamy z internetu dwóch operatorów gsm), dlatego wystąpiły chwilowe zacięcia oraz buforowanie wideo. Powyżej zamieściliśmy pełen zapis mszy św. z nagrania zrealizowanego w trakcie nabożeństwa. Jednocześnie zwracamy się z gorącą prośbą do operatorów https://cfc.net.pl/, oraz https://wave.com.pl/ o zestawienie na kilka dni łącza w kościele, które zagwarantuje stabilny internet.
W.S.
05.04.2020, 12:16
W.S.
Dziękuję że mogłam uczestniczyć we mszy św.sprawowanej przez naszych księży,choć z przerywnikami ale warto było być,Dziękuję.
Parafia św. Antoniego w Braniewie
05.04.2020, 11:50
Parafia św. Antoniego w Braniewie
Dziękujemy bardzo TVBraniewo24 za transmisję! Popracujemy razem nad poprawą jakości sygnału ... ;-) Jeśli są chętni, by w ten sposób razem się modlić - to dołożymy wszelkich starań ... :-) RADOści !! ;-)
Wojciech
05.04.2020, 11:28
Wojciech
Bardzo się cieszę że mogłem uczestniczyć w naszej parafialnej mszy świętej.
Teresa Janowska
05.04.2020, 11:18
Teresa Janowska
Cieszymy się,że możemy uczestniczyć we Mszy Świętej w swojej parafii.Zyczymy dużo zdrowia.
Gość
05.04.2020, 11:11
Gość
Dajcie już spokój. Jak ktoś chce może się sam pomodlić w ciszy i spokoju czy do tego potrzebna jest transmisja mszy świętej . Niedługo to będziecie transmitować to jak ktoś na żywo korzysta z toalety. Czy naprawdę nie ma innych ważnych spraw w życiu z których można zrobić ciekawy materiał. Fakt żeby się rozwijać trzeba samemu chcieć prawda.
Xdz
05.04.2020, 11:28
Xdz
Msza nie jest obowiązkowa. Nie musisz wchodzić tutaj o oglądać. Dużo osób jest zadowolonych z uczestnictwa w mszy w ten sposób.
Sylwia
05.04.2020, 11:09
Sylwia
Piękna msza. Dziękujemy