Tragiczny wypadek w pobliżu Starego Siedliska. Zginął 35 - letni mężczyzna

  • 5 kwietnia 2020, 17:39
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
fot. PSP w Braniewie
W pobliżu miejscowości Stare Siedlisko w pow. braniewskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyje 35-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę 5 kwietnia, pomiędzy miejscowościami Piórkowo - Stare Siedlisko. Około 17.00, kierujący Fiatem Seicento, 23-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego, z niewyjaśnionych przyczyn, tuż za zakrętem zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Autem podróżowało dwóch mężczyzn.

Na miejsce wypadku skierowano służby ratownicze z PSP w Braniewie, strażaków ochotników ze Starego Siedliska, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policjantów z braniewskiej komendy policji.

- Kierowca z obrażeniami nogi został przewieziony do szpitala w Elblągu. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, by uwolnić poszkodowanego pasażera. Niestety nie udało się uratować 35 -latka.  Po kilkudziesięciu minutach walki o życie, mężczyzna zmarł - poinformował mł.bryg. Ireneusz Ścibiorek oficer prasowy PSP w Braniewie. 

Obecnie droga wojewódzka 506 jest zablokowana. Na miejscu pracuje policja i prokurator, którzy wyjaśniają przyczynę i okoliczności tego tragicznego wypadku.

 

Informacja prasowa
Tragiczny wypadek w pobliżu Starego Siedliska
— PSP w Braniewie

Zdjęcia (9)

Udostępnij:
Oceń: