Od poniedziałku odcinek drogi Frombork-Pogrodzie zamknięty!

Od 4 do 16 maja odcinek drogi wojewódzkiej 504 - Pogrodzie - Frombork zostanie wyłączony z ruchu. W tym czasie wykonawca będzie prowadził prace związane z układaniem warstwy ścieralnej nawierzchni.

Zamkniecie drogi dla ruchu wynika z technologii wykonania przedmiotowych prac, ze względu na ciągły ich charakter i codzienną zmianę lokalizacji działki roboczej. Wykonawca nie będzie miał możliwości zapewnienia ciągłości przejazdu.

Z uwagi na brak możliwości prowadzenia ruchu zewnętrznego niezwiązanego z budową na odcinku Pogrodzie-Frombork, Projekt Tymczasowej Organizacji Ruchu na czas robót, oprócz objazdu przez S22 i DK54 uwzględnia możliwość przejazdu pojazdami ciężarowymi (powyżej 15 ton) drogą wojewódzką nr 505.

Objazdy wyznaczone wyżej wskazanymi drogami, będą obowiązywały w czasie zamknięcia przedmiotowego odcinka drogi z tytułu prowadzonych robót, tj. od 4 do 16 maja br.

"Informujemy, że Wykonawca świadomy jest utrudnień, jakie wywołają prowadzone przez niego prace, dlatego będzie starał się wykonać je w możliwie największej mobilizacji i najkrótszym czasie, a o wszelkich zmianach w organizacji ruchu oraz częściowym udostępnianiu odcinków do ruchu lokalnego, będziemy starać się informować na bieżąco" - czytamy w komunikacie generalnego wykonawcy Przedsiębiorstwa Budowy Dróg S.A.

Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Braniewiak
17.05.2020, 18:06
Braniewiak
Czy trasa z Fromborka do Elbląga przez Milejewo jest już przyjezdna
Haydie
12.05.2020, 6:26
Haydie
Zadnego oznaczenia !!!!! Dojeżdżasz do Pogrodzia 20 km i stoi znak że masz zawrócićbo droga jest nieprzejezdna !? Drogowcy na 5+
ziom
05.05.2020, 0:41
ziom
trzeba sie cieszyc ze mostu nie ma ,inaczej patologia murowana
mieszkanka
30.04.2020, 10:17
mieszkanka
A jak beda kursowac autobusy do Elblaga w tym czasie ?