Zderzenie skutera z nissanem

  • 30 kwietnia 2020, 9:32
  • informacja prasowa PSP w Braniewie
  • Na sygnale
fot. PSP w Braniewie
Dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia skutera z pojazdem osobowym. Do zdarzenia doszło w środę (29.04) na drodze krajowej 54 (węzeł Braniewo - południe).

Informacja o wypadku drogowym z udziałem skutera oraz pojazdu osobowego dotarła do ratowników o 12:25. Na miejsce wypadku skierowano dwa pojazdy ratownicze z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz funkcjonariuszy braniewskiej policji.

Do zderzenia nissana z jednośladem doszło na węźle drogowym Braniewo - Południe. W wyniku wypadku dwie osoby podróżujące jednośladem zostały ranne.

- Strażacy po dojeździe na miejsce zdarzenia zabezpieczyli miejsce wypadku oraz udzielili pomocy medycznej dwóm osobom podróżującym jednośladem - mówi mł.bryg. Ireneusz Ścibiorek oficer prasowy PSP w Braniewie.

Poszkodowani zostali przekazani zespołom ratownictwa medycznego. 

- Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że 64-letnia kierująca nissanem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście i doprowadziła do zderzenia pojazdów. W wypadku ucierpiał kierowca skutera oraz jego pasażerka - poinformowała podkom. Jolanta Sorkowicz z KPP w Braniewie.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, wstrzymując ruch na czas wykonywania czynności. Teraz sprawą zajmą się kryminalni.

Mundurowi zwracają się z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. 

informacja prasowa PSP w Braniewie

Zdjęcia (12)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.