Dlaczego w Twoim mieszkaniu przyda się suszarka elektryczna do wypranych ubrań?

Mokre i długo schnące pranie to zmora każdego lokatora małego mieszkania. Znalezienie miejsca na ustawienie tradycyjnej suszarki graniczy z cudem. Często taka metalowa konstrukcja staje się trwałym elementem wyposażenia, niestety mało estetycznym. Na szczęście powstała suszarka elektryczna, która znacznie ułatwia utrzymanie domu w należytym porządku. Przekonaj się, że to rozwiązanie wszystkich Twoich problemów z praniem.

Każde pranie wymaga suszenia

Mieszkając w dużym domu łatwo znaleźć przestrzeń na rozstawienie wielkich suszarek do prania. Im mniejszy metraż, tym większy kłopot. Latem można jeszcze posiłkować się balkonem, jednak to rozwiązanie tymczasowe. Kupowanie drogiej suszarki bębnowej nie zawsze jest możliwe. Kompromisem jest suszarka elektryczna, która kosztuje niewiele i tyle samo miejsca zajmuje. W efekcie dostajesz wysuszone pranie, przewiane świeżym powietrzem, niczym letnim wiatrem.

 

Rewolucyjna suszarka elektryczna

Nowoczesna maszyna wyglądem przypomina tradycyjną suszarkę, choć jest od niej mniejsza i wyższa. Jednak dzięki zamocowaniu specjalnego nawiewu działa o wiele lepiej i szybciej. Można to porównać z suszeniem prania na świeżym powietrzu. Łagodnachłodna bryza zapewnia skrócenie czasochłonnego procesu o połowę. Suszarka elektryczna sprawia też, że Twoje pranie nie będzie miało zagnieceń. Nie musisz się też obawiać większych rachunków za prąd.

 

Energooszczędność nowoczesnego suszenia

Urządzenie, o którym mowa, pracuje z mocą 30 W. To dziesięć razy mniej od suszarki bębnowej. Poza tym niwelujesz ryzyko uszkodzenia swoich ubrań. Suszarka elektryczna nadaje się do każdego materiału, pozwalając Ci dłużej korzystać z ulubionych rzeczy. Do wykorzystania masz 12 metrów powierzchni, w postaci 4 regulowanych półek. Zmieniając kąt ich nachylenia dopasowujesz je do aktualnie rozwieszonego prania.

 

Lekkość i stabilność suszarki

Suszarka elektryczna po złożeniu zajmuje mało miejsca. Do tego jest lekka i możesz łatwo przenosić ją w dogodne miejsce. Dzięki kółkom jej ciężar jest praktycznie nieodczuwalny. Nawiewy zlokalizowane są na samym dole, tak, aby świeże powietrze wprawiało w ruch mokre rzeczy. Do wyboru masz dwa tryby, które ustawiasz w zależności od rodzaju prania. A jeśli zabraknie Ci miejsca w szafie, suszarka z powodzeniem zastąpi tymczasowy wieszak.

 

 

Artykuł partnera
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.