68-latek poszedł na grzyby i zgubił się w lesie

  • 10 września 2020, 9:12
  • Informacja prasowa PSP w Braniewie
  • Na sygnale
68-latek poszedł na grzyby i zgubił się w lesie fot. PSP w Braniewie
W środę, 9 września 2020 roku policjanci oraz strażacy zaangażowani zostali do poszukiwań zaginionego mężczyzny, który wybrał się do lasu na grzyby.

68 letni mieszkaniec gminy Braniewo po kilkudziesięciu minutach chodzenia po obszarze leśnym stracił orientację i nie mógł dotrzeć do zaparkowanego pojazdu. Do zdarzenia doszło w pobliżu miejscowości Wilki w gm. Braniewo.

Na szczęście dla mężczyzny całe zdarzenie zakończyło się szczęśliwie. Przez cały czas 68-latek utrzymywał kontakt telefoniczny z mundurowymi, którzy przeszukiwali obszar leśny. Po kilkudziesięciu minutach braniewscy policjanci dotarli do zaginionego mężczyzny, który z uwagi na zmęczenie oraz stan zdrowia nie mógł swobodnie przemieszczać się po terenie leśnym. 

- Do działań skierowano również strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz strażaków – ochotników z Lipowiny i Gronowa. Z uwagi na trudny teren odnaleziony grzybiarz został przetransportowany pożarniczym quadem przez strażaków a następnie przewieziony pojazdem pożarniczym do załogi zespołu ratownictwa medycznego - informuje bryg. Ireneusz Ścibiorek oficer prasowy PSP w Braniewie.

Informacja prasowa PSP w Braniewie

Zdjęcia (8)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Olaf
18.09.2020, 12:54
Olaf
hehehehe........a w mieszkaniu się nie gubi?
gość
11.09.2020, 15:02
gość
i taki 68 latek prowadzi auto, aż strach
Darek
10.09.2020, 13:49
Darek
Znaleźli go strazacy, policjanci tylko po czasie doszli do nas, także trochę koloryzują sobie
strazak ochotnik
11.09.2020, 18:22
strazak ochotnik
nie byłeś nie kłam i nie odbieraj komuś zasług.znalazł go funkcjonariusz policji z funkcjonariuszką lub odwrotnie(jak kto woli).WIEM BO TAM BYŁEM.POZDRAWIAM POLICJANTÓW.